دریل | فروش دریل | خرید بهترین دریل

دریل

دریل ، فروش دریل ، خرید بهترین دریل

بهترین دریل کدام است؟ اولین مسئله ی مهمی که باید هنگام خرید به آن توجه داشت. کاربرد دریل مورد نظر و فعالیتی که می‌خواهید با آن انجام دهید، می‌باشد.

این ابزار انواع مختلفی دارد که هر کدام برای انجام فعالیت خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی دریل ها بر اساس ویژگی هایی همچون سرعت، گشتاور و منبع تغذیه طراحی و تولید می شوند. لذا هم دریل برقی و شارژی از لحاظ ویژگی هایی که دارند مشابه یکدیگر می باشند. اما مساله مهمی که در اینجا حائز اهمیت می باشد قدرت و شرایط کاری می باشد.

انواع دریل و کاربرد آنها

دریل ها از جمله ابزارهایی هستند که کارکرد اصلی آنها سوراخ کردن اجسام مختلف و سطوح است. و در انواع مختلف وجود دارند. دریل ها با توجه به انواعی که دارند. کاربردشان نیز متفاوت است.پس برای انتخاب بهترین دریل بهتر است عوامل مهمی را در نظر داشته باشیم.

معمولی ترین انواع دریل، کاربرد سوراخ کردن چوب و فلز را دارند. بسته به اندازه دهنه ورودی مته نیز تا یک قطر به خصوص ،می‌توانند سوراخ ایجاد کنند. کاربرد آن نیز برای کارهای کوچک و رفع نیازهایی مثل نیازهای داخل منزل است. با کاربرد محدود این دریل‌ها مشخص است. که بین انواع مختلف، قیمت دریل‌های ساده از باقی انواع آن پایین‌تر است. در ادامه به معرفی انواع دریل و نکاتی جهت انتخاب بهترین دریل بازار می پردازیم.

دریل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها نیز به مدل ها و دسته های مختلفی تقسیم می شوند. در ادامه به انواع دریل ها و تقسیم بندی آنها و نحوه کاریرد و کارکردی که دارند می پردازیم.

انوع اصلی دریل ها به شرح زیر است:

  • دریل شارژی
  • دریل بادی
  • دریل برقی

بهترین دریل شارژی :

دریل های شارژی یکی از انواع دریل ها است. که بدون نیاز مستقیم به برق شهری کار می کند. این دریل ها با توجه به ذخیره کردن برق در مواقعی که برق در دسترس نیست. و یا کارها در مدت زمانی کمتری انجام می شود مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از دریل ها با باتری کار می‌کنند. که صد البته قابلیت شارژ مجدد باتری نیز وجود دارد.

دریل بی سیم برای افرادی مناسب است که کار چندانی با دریل ندارند. و قصدشان از خرید آن انجام کارهای شخصی ای است که خود بتوانند به تنهایی از عهده‌ آن برآیند. و یا برای کسانی که در محل‌های خاصی از آنها استفاده می‌کنند. که دسترسی به برق همیشه وجود ندارد. مانند تعمیرکاران وسایل که به صورت سیار کار می‌کنند.

در ادامه به انواع و مهم ترین ویژگی های بهترین دریل شارژی اشاره می کنیم.

انواع دریل شارژی :

چکشی : این دریل شارژی همانگونه که مشخص است حالت ضربه دارد. و جهت سوراخ کردن سطوح بتنی ،آجر، سرامیک، سنگ و … کاربرد دارد . همچنین از این دریل برای شل کردن و سفت کردن پیچ ها نیز استفاده می شود. این نوع از دریل با مکانیزم ضربه و چکش کار می کند.

ساده : این دریل یکی از معمولی ترین انواع دریل ها است که بیشتر کاربرد سوراخ کاری روی چوب و فلز دارد. موارد عمده استفاده از آن بیشتر خانگی است. اگر کارهای ساده و سبک دارید این دریل می تواند گزینه مناسبی برای استفاده باشد.

پیچ گوشتی : این دریل علاوه بر کاربرد هایی که دارد، یک ابزار مناسب برای باز و بسته کردن پیچ ها نیز می باشد .این نوع دریل در سهولت کارها بسیار مناسب است.

گیربکسی، یکی از ویژگی هایی که در دریل های شارژی وجود دارد. مدل گیربکسی است که با توجه به وجود مجموعه گیربکس ها می توان سرعت را به قدرت و بر عکسی تبدیل کرد.

ویژگی های بهترین دریل شارژی

مجهز به موتور پر قدرت صنعتی، این ویژگی باعث می شود تا موتور دریل از قدرت بالاتری برخوردار شود. و اینکه بتوان در موارد بیشتری از کارها از آن استفاده کرد. این ویژگی باعث طول عمر دستگاه نیز می شود.

دارای کلید چپ گرد/ راست گرد، در این سیستم می توان از دو حالت چرخش به چپ و راست استفاده کرد. و مناسب برای مواقعی است که مته در درون سوراخ گیر کرده است.

دریل ، فروش دریل ، خرید بهترین دریل

دارای قابلیت های دریل کاری ساده، چکشی و دریل پیچ گوشتی، این ویژگی یکی از مهم ترین ویژگی های دریل شارژی است. که همزمان می توان از سه کارکرد دریل برخوردار بود و استفاده کرد.

استفاده از موتور DC ، در این ویژگی از جریان DC برای راه اندازی دستگاه استفاده می شود. این موتور ها به دو دسته ذعالی و غیر ذغالی تقسیم می شوند. موتور های بدون ذغال از قدرت و گشتاور بالایی برخوردار هستند. و علاوه بر این، استهلاک کمتری نسبت به دسته دیگر دارند.

کلید تغییر حالت گیربکس، این ویژگی باعث می شود که با توجه به حجم و نوع کار ، دریل را در حالت های چکشی، پیچ گوشتی و ساده قرار داد.

ولتاژ باطری، ولتاژ باطری ارتباط مستقیمی با قدرت دریل دارد. و هرچه ولتاژ بیشتر باشد. باطری آن وزن بیشتری دارد. و در نتیجه قدرت بیشتری نیز هنگام کار دارد.

کلید روشن و خاموش ضد غبار، این کلید باعث می شود. تا از ورود گرد و غبار به داخل جلوگیری گردد. و در نتیجه این عامل باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.

ترکمتر، این ویژگی سبب می شود تا با چرخاندن آن ،گشتاور و قدرت پیچ بند را تنظیم کرد.

بهترین دریل بادی :

دریل های بادی یکی از انواع دریل ها هستند. که موارد استفاده زیادی نیز دارند.اما سوال مهم این است که بهترین دریل بادی را چگونه باید انتخاب کنیم.گونه‌ای از دریل‌ها از کمپرسورهای هوا قدرت می‌گیرند. بدین معنی که به جای آن که مستقیماً به برق متصل باشند. از طریق شیلنگ مخصوص به کمپرسور متصل شده. و با فشار هوای فشرده موتورشان به حرکت در می‌آید. این مدل از دریل‌ها مناسب جهت امور صنعتی و کارهای مستمر و پرفشار می‌باشند.

انواع دریل بادی

تفنگی : کاربرد این دریل در کارهای سبک است. و برای انجام سوراخ کاری بر روی چوپ و فلز استفاده می شود.

مستقیم : از این نوع دریل در جاهایی که شرایط سختی دارند استفاده می شود. و بیشتر در فضاهای عمودی کاربرد دارد.

سر کج : از این دریل در انجام کارهای سوراخ کاری روی ورق های فلزی زاویه دار استفاده می شود.

ظریف کاری : تز این نوع دریل در صنعت هوا فضا استفاده می شود.

قلاویز زن : از این نوع دریل در تولید انواع محصولات فلزی استفاده می شود.

صلیبی : از این دریل بیشتر در صنایع بزرگ همچون حمل و نقل ریلی، راه آهن، کشتی سازی و … استفاده می شود.

ویژگی های دریل بادی

وزن کم : وزن کم یکی از مزیت ها و ویژگی ها در دریل ها محسوب می شود. داشتن وزن کم می تواند باعث سهولت در جابجایی شود.

سیستم گردش چپ گرد و راست گرد : این سیستم یکی از ویژگی های پرطرفدار هست. و قابلیت چرخش در دو جهت را دارد.

دریچه کنترل هوا : این ویژگی باعث می شود تا عملکرد دستگاه دقیق تر شده. و همچنین از ورود روغن به داخل موتور نیز جلوگیری می کند.

سیستم صدا خفه کن : این سیستم موجب این می شود تا هنگام کار صدای بلند دستگاه کاسته شود. و با آرامش بیشتری کارها را انجام داد.

بهترین دریل بتن کن یا چکشی:

این نمونه دریل‌ها به اضافه کاربرد اصلی خود یعنی سوراخ نمودن، همانند یک چکش نیز عمل کرده. که در مصالح سخت تر از جمله بتون کارآیی فراوانی دارند.

به این مدل‌ از دریل‌ها دریل بتن کن، دریل ضربه‌ای (impact) و یا دریل چکشی می‌گویند. یکی از مشخصه‌های اصلی در این دریل‌ها، سرعت ضربه زدن آن‌هاست. که آن‌ را با مقیاس BPM-Beat Per Minute (ضربه در دقیقه) نمایش می‌دهند. بهترین دریل بتن کن یا چکشی را از اینجا مشاهده کنید.

ابزار کمکی:

برای سهولت در امر دریل کاری برخی ابزار کمکی در اختیار خریدار قرار می گیرد که در این قسمت نام می بریم:

  • دستگیره اضافه (برای سهولت در نگهداری دریل هنگام کار)
  • عمق سنج
  • جعبه ابزار (برای حمل و نقل آسان تر)

جمع بندی:

برای انتخاب بهترین دریل بهتر است تمام مواردی که هنگام خرید مهم است را در نظر داشته باشیم. و با توجه به انواع کارکرد و کارایی دریل، پس از بررسی های جامع نسبت به خرید آن اقدام نماییم.

در این مطلب سعی کرده ایم بهترین دریل را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. اما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. و یا سوالات خود را در قسمت نظرات در زیر همین مطلب مطرح کنید.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست ، خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد.

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد .

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟