پمپ آب لجن کش | فروش پمپ آب لجن کش

پمپ لجن کش

پمپ آب لجن کش

پمپ اب لجن کش در واقع یک پمپ است که از آن برای مکش و انتقال پساب ها و فاضلاب های صنعتی و خانگی استفاده می گردد. همانطور که از نام آن پیداست یک لجن کش، زباله های مایع با محتوای نیمه جامد را پردازش کرده. و می توان از آن برای انتقال و جابجایی این مواد استفاده کرد. لجن کش ها بسیار شبیه به پمپ های دوغاب، پمپ های گل و لای و انواع دیگر پمپ های زباله هستند. و از آنجاییکه پمپ های لجن و دوغاب عملیات مشابه دارند، مردم اغلب از اسم آن ها به صورت متقابل استفاده می کنند.

البته لجن کش کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد. که از آن جمله می توان به حذف فاضلاب با حجم کم گرفته تا تصفیه فاضلاب ها و پسابها در مقیاس صنعتی اشاره کرد.

لجن نه تنها سنگین و چسبناک است، بلکه می تواند حاوی محتوای خورنده یا فرار نیز باشد. بنابراین با توجه به نوع ماده ای که این پمپ ها حمل می کنند، باید از مکانیزم بسیار پر قدرتی برخوردار باشند.

لجن کش ابزاری سریع، موثر و سازگار با محیط زیست است که می تواند در کنار مدیریت آب، در سایت های معدن و ساخت و ساز استفاده شود. این دستگاه ها معمولاً در كاربردهای تصفیه فاضلاب شهری و همچنین در معادن، ساخت و سازها، كشاورزی یا كاربردهای صنعتی كه مایعات پسماندهای سنگین در آنها پردازش می شود، مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ آب لجن کش

انواع پمپ در لجن کش ها

برای جابه جایی مواد سنگین جامد و نیمه جامد باید یک لجن کش با قدرت ایده آل انتخاب کرد. هر نوع مکانیسم پمپاژ با قدرت بالا ممکن است به عنوان پمپ لجن، در لجن کش ها مورد استفاده قرار گیرد. از انواع پمپ هایی که در ساختار لجن کش ها مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پمپ های حفره ای

پمپ های خفره ای شامل روتور برای جا به جایی مایعات سنگین از طریق حفره ها کاربرد دارند. و یکی از پرکاربردترین پمپ های به کار رفته در سیستم دستگاه لجن کش هستند.

پمپ های حفره پیشرونده به دلیل توانایی خود در حمل مایعات دشوار حاوی مواد جامد و مایعات بسیار چسبناک شناخته شده اند. پمپ حفره مترقی همچنین به عنوان یک پمپ چرخشی تک شناخته می شود. که از یک پیچ یا روتور منفرد با چرخش درون استاتور لاستیکی دو نخ استفاده می کند. تا مایع را از طریق پمپ حرکت داده و فشار ایجاد کند. تا مایع از طریق سیستم لجن کش به اسانی حرکت داده شود.

پمپ های گریز از مرکز

پمپ های گریز از مرکز، نیز یکی دیگر از انواع پمپ هایی هستند. که به دلیل توانایی کنترل مایعات بسیار سنگین، در کارخانجات تصفیه فاضلاب کاربرد بسیار زیادی دارند.

در این نوع از لجن کش ها، یک پروانه دوار از نیروی گریز از مرکز برای تولید انرژی جنبشی استفاده می کند. و عملکرد و کارایی بالایی را ارائه می دهد. پمپ های گریز همچنین برای جریان زیاد و محتوای کم جامد مناسب هستند.

لجن کش ها اغلب از پمپ های گریز از مرکز یا سانتریفیوژ استفاده می کنند. و مواد جامد را به قطعات کوچکتر و قابل کنترل تقسیم می کنند.

پمپ لجن کش خرد کن دارپمپ اب لجن کش

این نوع از پمپ ها برای خرد کردن مواد جامد موجود در سیال به قطعات بسیار ریز کاربرد دارد. و انتقال این مواد را از طریق سیستم لوله کشی امکان پذیر می سازد.

انواع لجن کش ها

دستگاه لجن کش در انواع خشک و مستغرق وجود دارند. که هر یک از این لجن کش ها دارای کاربرد مخصوص به خود می باشد. و نوع عملکرد آن ها با دیگری متفاوت می باشد:

لجن کش خشک:

الکتروموتور در این نوع از پمپ های لجن کش، معمولاً به صورت عمودی و با شفت های محرک انعطاف پذیر و موتورهایی با توانایی تحمل درجه حرارت بالا در ارتفاع مورد نظر بر روی چاه های خشک و یا در مجاورت چاه های مرطوب نصب می شوند. و پمپ به صورت شناور بر روی سیال قرار می گیرد.

مزایا و معایب:

مزیت اصلی پمپ های خشک این است که آنها در فاضلاب فرو نمی روند. از آنجا که آنها غرق نشده اند، پرسنل تعمیر و نگهداری می توانند پمپ ها را ببینند. و برای انجام تعمیرات به ان دسترسی داشته باشند.

چاه های خشک اغلب خود فضای مورد نیاز برای مانور را فراهم می کنند. این ویژگی سبب کاهش مدت زمان لازم برای تشخیص و رفع خرابی لجن کش می گردد. همچنین خطرات بهداشتی و ایمنی کمتری در رابطه با تعمیر پمپ های گودال خشک وجود دارد؛ زیرا آنها زیر آب نیستند. و درون فاضلاب غوطه ور نمی باشند.

لجن کش مستغرق

این نوع از لجن کش ها، برای پمپاژ آب کثیف و آب مخلوط با مواد جامد عالی هستند. طراحی باریک باعث می شود. پمپ به راحتی جابجا شود. و استفاده از آن آسان است.

همان طور که از نام آن مشخص است، لجن کش های های غوطه وری به گونه ای طراحی شده اند. که مستقیماً درون چاه مرطوب فرو می روند. و نیازی به چاه خشک ندارند. طراحی موتور در لجن کش های مستغرق به گونه ای است که به آن ها این امکان را می دهد که کاملاً در فاضلاب غوطه ور شوند.

مزایا و معایب:پمپ اب لجن کش

مهمترین مزیت لجن کش مستغرق این است که مانع از کاویتاسیون پمپ می شود. مشکلی که به علت تفاوت زیاد ارتفاع بین پمپ و سطح سیال ایجاد می گردد.

این نوع لجن کش مستغرق معمولا در برابر سایش بسیار مقاوم است، که این ویژگی سبب افزایش بازدهی و بهبود عملکرد این دستگاه گردیده است. همچنین وزن کم و مصرف انرژی پایین از دیگر ویژگی های پمپ لجن کش مستغرق می باشد. که سبب صرفه جویی در میزان مصرف انرژی می گردد.

از معایب لجن کش های مستغرق این است که به راحتی در دسترس نیستند. پرسنل تعمیر و نگهداری نمی توانند به راحتی وضعیت کار یک پمپ غوطه وری را کنترل کنند زیرا دسترسی به پمپ ها به دلیل غوطه ور بودن آن درون فاضلاب، کار آسانی نیست. بنابراین هزینه تعمیر این نوع از لجن کش ها معمولا بیشتر از لجن کش خشک می باشد.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

فروش الکتروموتور

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

ست کنترل دیجیتال ، الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی ، فروش الکتروموتور ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد. فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی. لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر ، تیلر بنزینی ، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش .

فروش الکتروپمپ ، فروش انواع موتور برق ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی ، فروش موتور پمپ  ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن ، فروش بوستر پمپ .

ادوات کشاورزی در یزد ، قیمت کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی. ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، فروش تیلر ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی ، ماشین آلات کشاورزی مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، مهم‌ترین لوازم کشاورزی ، فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی.

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش الکتروموتور . فروش فرز و مینی فرز .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی ، فروش تجهیزات آبیاری ، دیجیتال پمپ ، فروش اره برقی و بنزینی ، خرید شیر فشار شکن .

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست.خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ، نمایندگی فروش ادوات کشاورزی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم ، لجن کش و کف کش ، پمپ‌کارواش‌صنعتی ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش ، خرید انواع پمپ و بوستر پمپ ، پمپ آب لجن کش .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، تیلر بنزینی ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته ، تیلر کشاورزی ، خرید شیر فشار شکن ،فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، نمایندگی موتور برق در یزد .

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ ، فروش گیربکس صنعتی .

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد . فروش الکتروموتور ،  فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور ، مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، فروش انواع موتور برق ، فروش اره برقی و بنزینی، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، موتور برق بنزینی ، موتور برق گازی ، موتور برق گازوئیلی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ،فروش پمپ لجن کش ، خرید انواع هواکش خانگی و صنعتی ، فن تهویه ، اره بنزینی ، فروش موتور پمپ ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش گیربکس صنعتی ، انواع پمپ آب خانگی ، فروش الکتروموتور ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن ، فروش فرز و مینی فرز ،خرید انواع پمپ و فروش بوستر پمپ .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟