فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی در یزد

فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی

فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی در یزد

هرکسی بر این امر واقف است که برای انجام هرکاری، باید ابزار مورد نیاز را در اختیار داشت تا بتوان در انجام آن موفق بود. کشاورزی و باغبانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و عدم دقت در انتخاب وسایل مورد نیاز و همچنین عدم داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می‌تواند، منجر به بروز ضرر‌های مالی یا حتی جانی ناخواسته برای اپراتور شود. بدین منظور حتما تا انتها ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی در این زمینه را کسب نمائید. آنچه دراین مقاله می‌خوانیم.

کاربرد لوازم کشاورزی و باغبانی

  • بورس لوازم کشاورزی و باغبانی کجاست؟
  • لیست لوازم کشاورزی و باغباتی
  • فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی
  • کاربرد لوازم کشاورزی و باغبانی

با توجه به اهمیت فوق‌العاده کشاورزی و باغبانی در تأمین امنیت غذایی انسان‌ها، کشاورزان و باغداران از طیف بسیار وسیعی از ابزارآلات در مراحل مختلف کاشت، داشت، برداشت. و همچنین در مراقبت از  گل‌ها و گیاهان در برابر آفات مختلف، استفاده می‌کنند. برای دسته بندی لوازم کشاورزی و باغبانی از فاکتورها و ملاک‌های متفاوتی استفاده می‌شود.

عده‌ای آن‌ها را بر اساس صنعتی یا دستی(غیر صنعتی) بودن تقسیم بندی کرده و عده‌ای دیگر بر اساس نوع سوخت که شامل برقی، بنزینی و گازوئیلی است، آن ها را دسته بندی می‌کنند.

فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی در یزد

معمولا از ابزارآلات صنعتی که با سوخت‌های بنزینی و گازوئیلی تغذیه می‌شوند. در مساحت‌های بسیار بالا که نیازمند کار در ساعات طولانی است، استفاده می‌شود.

لازم است بدانید که کار کردن با ابزارآلات صنعتی، قدرت بدنی، تخصص  و مهارت بالایی را می‌طلبد. و اگر در امر باغبانی یا کشاورزی از تجربه کافی برخوردار نیستید. حتما از یک متخصص با تجربه بخواهید که به شما کمک کند.

لوازم کشاورزی به همان نسبت که کارایی دارند، می‌توانند خطرناک نیز باشند. به همین دلیل در حین کارحتما از لوازم ایمنی همچون ماسک و دستکش استفاده شود. تا خطر کار با لوازم کشاورزی و باغبانی به حداقل ممکن برسد.

بورس لوازم کشاورزی و باغبانی کجاست؟

در فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد شما  می‌توانید با خیال راحت نسبت به تهیه‌ی لوازم مورد نیاز خود با قیمت مناسب‌تر، نسبت به بسیاری از نقاط دیگر اقدام کنید.

لیست لوازم کشاورزی و باغبانی

با توجه به تنوع بسیار بالای لوازم کشاورزی و باغبانی، برای آن که بتوانید از میان انبوه گزینه‌های موجود، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. باید اطلاعات کافی در خصوص کارکرد هر یک از آن‌ها داشته باشید. در ادامه می‌توانید لیستی از لوازم کشاورزی و باغبانی را با ذکر کارکرد مشاهده فرمائید.

فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی در یزد

سمپاش

بدون شک سمپاش‌ها یکی از بهترین وسایل کشاورزی هستند. که برای دفع آفات از آن‌ها استفاده می‌شود. سمپاش‌ها در انواع مختلف موتوری، دستی، یا به صورت ترکیبی از این دو ساخته می‌شوند. سمپاش‌های موتوری با بنزین یا گازوئیل کار کرده. و طراحی ارگونومیک سمپاش موتوری بنزینی به صورت یک کوله پشتی بوده. و به علت راحتی کار با این وسیله، این نوع از سمپاش‌ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

البته با توجه به محدودیت مخزن سمپاش بنزینی، نمیتوان از این وسیله برای سمپاشی در مساحت‌های بالا استفاده کرد. لازم است بدانید که در مدل ترکیبی این دستگاه یک اهرم وجود دارد. تا پس از تمام شدن سوخت دستگاه با استفاده از آن عملیات سمپاشی را ادامه دهید. برخلاف سمپاش بنزینی، مدل گازوئیلی این محصول بر روی فرغون سوار شده. و با توجه حجم مخزن بسیار بالا باید از چند نفر برای جابجایی و حمل آن استفاده کرد. همچنین از این وسیله برای سمپاشی در مساحت ‌های بالا استفاده می‌شود.

لوازم کشاورزی و باغبانی 

قیچی برش

با توجه به اینکه هرس‌کردن به موقع درختان و گیاهان تاثیر بسیار زیادی در میزان رشد و شکوفایی آن‌ها دارد. لازم است از وسیله‌ای استفاده شود. که بتوان با دقت و سرعت، کار هرس برش شاخ و برگ اضافی را به سرانجام رساند. قیچی‌های برش با داشتن انواع مختلف دسته بلند و دسته کوتاه می‌توانند مناسب‌ترین گزینه در این زمینه باشند.

فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی در یزد

توصیه می‌شود افرادی که از تجربه کافی در امر باغبانی یا کشاورزی برخوردار نیستند. و در این زمینه‌ها تازه کار محسوب می‌شوند، از قیچی دسته کوتاه استفاده کنند. در مقابل اگر اپراتور قیچی برش، نیروی بدنی بالا و تجربه کافی در زمینه باغبانی و کشاورزی دارد. می‌تواند به جای انواع دسته کوتاه از نوع دسته بلند استفاده کند.

برای برش شاخ و برگ‌های با ارتفاع زیاد مخصوصا از قیچی دسته بلند استفاده می‌شود. و لازم است بدانید که در برخی از انوع دسته بلند، امکان افزایش طول دسته وجود دارد. و این مدل‌ها به دسته تلسکوپی معروف هستند. همچنین برای ایجاد پیوند در درختان مختلف نیز از قیچی برش دسته کوتاه استفاده می‌شود.

بیل و بیلچه

بدون شک ساده‌ترین و با قدمت‌ترین ابزاری که بشر از بدو پیدایش کشاورزی و باغبانی تا به امروز از آن‌ها استفاده کرده است، بیل و بیلچه بوده‌اند. از بیل‌ها بیشتر در زمین‌های کشاورزی استفاده می‌شود. در حالی که از بیلچه در مساحت‌های کوچک و همچنین کارهایی که به ظرافت و دقت نیاز دارند، استفاده می‌شود.

مهم‌ترین نکته‌ای که باید حین خرید این محصولات در نظر داشه باشید، همرنگ نبودن بیل یا بیلچه با زمین کشاورزی و محیط باغ شما بوده، چرا که در صورت یک رنگی ابزارآلات شما با محیط، امکان گم شدن ابزار شما بسیار زیاد است.

شن‌کش

شن‌کش‌ها هم همچون دیگر وسایل کشاورزی و باغبانی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. و برخی از انواع آن‌ها توانایی از بین‌بردن علف‌های هرز را نیز دارند. و به همین دلیل در طیف وسیعی از کارهای گوناگون، از جمله تمیز کردن زمین زیر کشت از سنگلاخ اضافی گرفته. تا از بین بردن علف‌های هرز، می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. عمده زمان استفاده از این وسیله مربوط به آماده کردن زمین زیر کشت، پیش از کاشتن دانه گیاه است.

اره

انواع مختلف اره‌ها از جمله وسایل پرکاربرد کشاورزی هستند. که با توجه به داشتن مدل دستی و برقی می‌توان برای برش دادن شاخه‌های با ضخامت گوناگون از آن‌ها استفاده کرد. استفاده از اره‌های دستی نیاز به تخصص و مهارت بالایی نداشته. و تنها کافیست که ابتدا اره خود را با استفاده از یک سوهان تیز کنید.

فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی در یزد

و سپس با خیال راحت نسبت به برش شاخه موردنظر خود اقدام کنید. البته این موضوع کاملا مشهود است. که نمی‌توان از اره دستی برای کار در مساحت‌های بالا استفاده کرد. در کنار اره دستی، اره برقی نیز در مدل‌های مختلف در بازار وجود دارد که کار کردن با آن‌ها قوای بدنی بالا، تجربه و تخصص و مهارت کافی را می‌طلبد. لازم است بدانید که کار کردن با اره‌ها در تمام انواع آن‌ها جدای از مفید بودن، می‌تواند بسیار خطر آفرین نیز باشد. پس حتما در حین کار با این ابزار به تمامی نکات ایمنی با دقت هرچه تمام‌تر عمل کنید تا آسیبی متوجه شما نشود.

فروش عمده لوازم کشاورزی و باغبانی

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ.

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد.

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟