فروش راد پمپ | فروش ادوات کشاورزی در یزد

راد پمپ

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

راد پمپ تولید کننده برتر انواع پمپ ایرانی برای کاربری های خانگی. بر اساس تکنولوژی برتر و کاملا بی صدا و کم مصرف .

پمپ ایرانی راد پمپ

محصولات پمپ خانگی سانتریفیوژی راد پمپ به دلیل دستیابی به تکنولوژی برتر. موفق به افزایش سهم بازار این محصول شده است .

پمپ راد سانتریفیوژ ساخت ایران. با تلفیق تکنولوژی پمپ سانتریفیوژی و شناور، و با افزایش تعداد پروانه های پمپ و تغییر شکل ظاهری آن، محصولی متفاوت تولید نموده است .

پمپ خانگی راد دارای ساختار و شکلی استوانه های شکل. با تعداد پروانه های زیاد ، فشار پمپاژ بالایی برای مصرف کننده فراهم می آورد .

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

تاریخچه راد پمپ

شرکت ایرانی پمپ راد تولیدات خود را با تولید پمپ کف کش آغاز نمود. و در ادامه تنوع و رنج تولیدات خود را افزایش داد .

با توجه به خاک حاصلخیز ایران و نیاز های کشاورزی موجود ، شرکت تولیدی پمپ راد نیاز های موجود در این صنعت. تولیدات خود را با اضافه نمودن پمپ شناور گسترش داد .

اما این ابتدای راه بود و به مرور و با شناسایی بهتر بازار مصرف و نیاز های مصرف کنندگان، کیفیت و کارایی محصولات راد نیز افزایش یافت .

این شرکت ایرانی تنوع و انحصار محصولات خود را با مطالعه دقیق. و استفاده از متخصصین به بالاترین سطح افزایش داد .

انواع تولیدات

راد پمپ در زمینه تولیدات سبد محصولی مشتمل بر پمپ کف کش، پمپ شناور و پمپ سانتریفیوژ را به بازار عرضه نموده است .

اما ویژگی خاص و برتری که راد پمپ را موفق به تولید و عرضه پمپ متفاوتی با کاربری خانگی نموده است. پمپ سانتریفیوژی جدید می باشد .

پمپ خانگی راد

پمپ خانگی سانتریفیوژ راد دارای قیابلیت های کاملا متفاوت از نمونه هایی با کاربری مشابه می باشد .

این پمپ دارای بدنه و پوسته ای استوانه ای شکل. که دارای شباهت های فراوانی با پمپ شناور می باشد، طراحی شده است .

اما استفاده از این شکل ظاهری مزایا و استفاده های فراوانی برای پمپ سانتریفیوژ راد در بر داشته است .

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

نحوه کار پمپ خانگی راد

در پمپ خانگی که به طور معمول نمونه های پمپ بشقابی و جتی با مصرف بالا. در کاربری خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. ساختاری بسیار شبیه به هم وجود دارد .

در این ساختار مایعات در محفظه پمپ با نیرویی که الکترو موتور محرک فراهم می آورد. انرژی جنبشی را افزایش داده و آب را پمپاژ می نمایند .

این دسته از پمپ ها دارای یک پروانه برای ایجاد جریان گردابی یا جنبشی می باشند. و در نمونه ای از بشقابی دارای دو پروانه می باشد.

تعداد پروانه بیشتر

اما راد پمپ در نمونه طراحی شده برای کاربری خانگی، از یک پمپ سانتریفیوژی با تعداد پروانه های بیشتر بهره برده است .

این تعداد پروانه های بیشتر باعث شده تا هد پمپ خانگی به حد قابل توجهی افزایش یابد .

هد و دبی بالا

اما این میزان هد بالا بدون نیاز به الکتروموتوری با توان بالا و کاملا شبیه پمپ شناور تامین می شود .

در نمونه پمپ خانگی راد با استفاده از یک الکتروموتور با توان پایین نسبت به نمونه های مشابه از 1 تا نهایتا 3 اسب ، این انرژی تامین می شود .

همچنین دبی پمپ سانتریفیوژ رادپمپ، در نمونه خانگی، تا 10.8 متر مکعب در ساعت می باشد. که برای تامین آب برای پروژه های مسکونی مناسب می باشد .

اما ویژگی خاص این سری پمپ خانگی هد یا ارتفاع آن می باشد. که در نمونه 1 اسب آن تا ارتفاع 32 متر و با موتور 3 است. هد 66 متر را تامین می نماید .

با این مشخصات، استفاده از پمپ راد برای آپارتمان های با تعداد طبقات بالاتر با این الکتروموتور با توان پایین و کم مصرف کاملا امکانپذیر می باشد .

صدای کارکرد کم

به دلیل ساختار کاملا بسته و استوانه ای شکل پمپ خانگی راد، صدای کارکرد آن بسیار پایین می باشد .

این مهم به دلیل نوع سیستم خنک کننده پمپ نیز بستگی دارد. که راد پمپ به سادگی توانسته از آن پمپ سایلنت طراحی نماید .

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

سیستم خنک کننده

اما یک ویژگی بی صدایی پمپ خانگی راد، به دلیل حذف پروانه خنک کننده از ساختار آن می باشد .ساختار پمپ خانگی راد

خنک سازی مجموعه پمپ و الکتروموتور شبیه پمپ شناور از طریق عبور جریان آب از مرکز پمپ انجام می شود .

پمپ خانگی راد از طریق درجه حرارت مایعات عبوری به سادگی خنک سازی می شود. و نیاز به پروانه خنک کننده در انتهای الکتروپمپ ندارد .

با حذف این پروانه خنک کننده، پمپ دارای صدای کم و لرزش خیلی پایین می باشد .

امکان نصب در فضای بسته

در نمونه های پمپ خانگی مورد استفاده به دلیل وجود پروانه برای خنک سازی، پمپ می بایست. در محیطی باز مورد استفاده قرار گیرد که جریان هوا وجود داشته باشد .

اما به دلیل خنک سازی راد پمپ خانگی از طریق عبور جریان آب، امکان نصب آن در فضاهای کاملا بسته، زیر زمین ها و فضای بین دیوار بدون وجود هوا کاملا امکانپذیر گردیده است .

کم مصرف

به دلیل حذف پروانه و استفاده از الکتروموتور با توان پایین تر و ایجاد هد و دبی بالا. مصرف الکتروپمپ سانتریفیوژ راد بسیار پایین می باشد .

تلفات انرژی در این پمپ ایرانی کاملا با استفاده از تکنولوژی برتر به حد قابل ملاحظه ای کاهش یافته است .

دوام و عمر طولانی تر

به دلیل استفاده از قطعات استیل و پروانه های استیل ضد زنگ و ضد پوسیدگی، سری پمپ راد سانتریفیوژ دارای دوام و ماندگاری طولانی تری می باشد .

همچنین به دلیل استفاده از پروانه های بیشتر، فشار پمپاژ بر روی پمپ اثرات کمتری داشته. و شدت جریان عبوری پمپ برای تامین ارتفاع کاهش یافته است .

به نوعی پروانه های تعبیه شده جبران کار الکتروموتور را برای پمپاژ بالا نموده اند. و به همین دلیل مصرف به حد قابل توجهی کاهش داشته است.

امروزه در ایران با توجه به روش آپارتمان نشینی و مشکل شبکه های آبرسانی برای ساختمان های مسکونی. پمپ راد با این نمونه محصولی خاص پیشنهاد نموده است .

کیفیت بالای قطعات

در تولید محصولات ، شرکت ایرانی پمپ راد، از برترین موارد اوایه استفاده نموده است .

پوسته و فریم الکتروپمپ و همچنین شافت، پروانه ها و قطعات اصلی از استیل ضد زنگ  Stainless Steel  ساخته شده اند .

به همین دلیل پمپ خانگی راد مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و محیط های سخت کاری دارد .

در برخی از مدل های تولید با کد فنی W ، حتی امکان غوطه وری پمپ در آب نیز وجود خواهد داشت .

ورودی و خروجی پمپ نیز از آلیاز ضد زنگ و مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی انتخاب شده است .

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

مناسب برای کاربری های خانگی

پمپ خانگی راد علاوه بر سهولت در محل نصب، کم مصرف، با دوام و کاملا بی صدا و مناسب برای مصارف خانگی دارد.

استفاده از پروانه های تمام استیل باعث شده. تا ایمنی و درجه بهداشتی پمپ خانگی راد افزایش یابد .

عدم جذب باکتری در پروانه های استیل ضد زنگ و همچنین دوام و کارایی بالای این پروانه ها از مزایای موارد اولیه با کیفیت می باشد .

سطح حفاظتی بالا

به دلیل فریم کاملا بسته و عدم نفوذ پذیری پمپ آب راد سانتریفیوژ. سطح ایمنی و درجه حفاظتی بالایی برای این دسته پمپ ارزیابی شده است. .

دقیقا به همین دلیل استاندارد هایی فراتر از حد استاندارد در صنایع تولید پمپ راد. برای تمامی محصولات در نظر گرفته شده است .

با این درجه حفاظتی بالا، براحتی و با اطمینان بالا، می توان از پمپ سانتریفیوژ راد. در مصارف خانگی و محیط های تحت نفوذ آب و رطوبت استفاده نمود .

راد پمپ تولید کننده انواع پمپ ایرانی در انواع پمپ سانتریفیوژی یا خانگی، پمپ شناور و پمپ کف کش با کیفیت بالا ساخت ایران

شرکت ایرانی پمپ راد با دارا بودن سالها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع پمپ خانگی، صنعتی و کشاورزی، جایگاه ویژه ای در صنعت پمپ کشور دارد .

راد پمپ شناخت کامل بازار ایران و آشنایی با نیاز های روز صنایع ساختمانی و کشاورزی باعث شده. تا محصولات تولیدی راد پمپ سهم بازاری خاص در بین محصولات موجود در بازار داشته باشد .

محصولات شرکت راد پمپ

صنایع تولیدی پمپ راد تولید کننده تخصصی انواع الکتروپمپ با تکنولوژی و مشخصات بالا در ایران می باشد. که موفق به اخذ استاندارد های مرتبط نیز شده است .

بهره گیری از متخصصان خبره ایرانی و صنعتگران و همچنین اشراف کامل به بازار مصرف پمپ های خانگی باعث شده. تا محصولات با کیفیت  پمپ راد خصوصیاتی بی نظیر در بازار ایران داشته باشد .

راد پمپ در زمینه تولید انواع الکتروپمپ سانتریفیوژی برای مصارف خانگی، انواع پمپ کف کش و همچنین پمپ شناور تولیدات ویژه ای عرضه نموده است .

انواع محصولات پمپ راد

مشخصات پمپ خانگی راد

یکی از محصولات خاص و جدید پمپ راد، پمپ سانتریفیوژی این شرکت می باشد. که دارای تکنولوژی و ساختاری خاص در زمینه محصولات این گروه پمپ می باشد .

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

پمپ خانگی راد پمپ

برای محصولات پمپ بشقابی خانگی و جتی. با کارکردی مشابه و برای افزایش فشار و هد پمپاژ پمپ خانگی سانترفیوژی، محصولاتی از قبیل پمپ های بشقابی دو پروانه به بازار عرضه شده است .

این محصولات به دلیل ابعاد بزرگتر، الکتروموتور سایز بالاتر و پروانه ای بزرگتر برای افزایش انرژی جنبشی سیال، صدای بیشتری تولید می کنند.

همچنین اصطحلاک و مصرف آنها به دلیل الکتروموتور سایز بالاتر، بیشتر و لرزش بالاتری نیز تولید می کنند .

اما راد پمپ با محصول خاص خود با بدنه ای استوانه ای شکل ، اقدام به تولید محصولی برای مصارف خانگی نموده است. که برتری های خاصی دارد .

از جمله این برتری های می توان به مصرف بسیار پایین به دلیل استفاده از الکتروموتور با توان پایین تر نام برد. اما این موتور توان عملیاتی بالایی به دلیل ساختار پمپ ایجاد نموده است .

پمپ سانتریفیوژی پمپ راد برای افزایش فشار پمپاژ و هد پمپ ، اقدام به افزایش تعداد پروانه های پمپ نموده است. که ساختاری شبیه پمپ شناور دارد .

فروش ادوات کشاورزی در یزد

در پمپ های شناور نیز ساختار بر همین شکل استوار است. و تفاوت آن در نحوه قرار گرفتن الکتروپمپ می باشد .

پمپ شناور برای مکش آب از چاه به صورت عمودی در راستای چاه قرار می گیرد. در حالیکه پمپ راد خانگی به صورت افقی و بر روی زمین قرار می گیرد .

بنا بر مدل و قدرت پمپ، تعداد پروانه های استفاده شده. در پمپ آب خانگی پمپ راد نیز متفاوت می باشد. که باعث افزایش یا کاهش هد و دبی پمپ شده است .

اما برای بدنه پمپ بر خلاف سایر محصولات موجود در بازار. از بدنه یا فریم استیل ضد زنگ استفاده شده است. که باعث افزایش دوام و سطح ایمنی پمپ گردیده است .

اما یکی از برترین ویژگی های پمپ سانتریفیوژی پمپ راد. صدای کارکرد بسیار پایین آن به دلیل طراحی کاملا بسته پمپ می باشد .

این میزان صدای کم کارکرد به دلیل حذف پروانه خنک کننده از ساختار پمپ. و استفاده از مایعات عبوری برای خنک سازی پمپ و عملا حذف صدای کارکرد و لرزش کمتر پمپ شده است .

به همین دلیل دمای کارکرد پمپ همانند پمپ شناور. به حد قابل توجه ای در سری پمپ سانتریفیوژی شرکت ایرانی راد پمپ کاهش داشته است .

دقیقا به دلیل همین ویژگی امکان استفاده از پمپ سانتریفیوژی راد در فضاهای کاملا بسته از قبیل زیر زمین ها و فضای موجود در دیوار ها فراهم گردیده است .

پمپ آب خانگی راد با مشخصات و ویژگی های  اشاره شده. به دلیل استفاده از استیل ضد زنگ برای پروانه و شافت، گزینه ای بسیار مناسب برای انتقال آب تمیز در مصارف خانگی می باشد .

پمپ کف کش رادکف کش راد پمپ

یکی از پر فروش ترین و شاید قدیمی ترین محصولات شرکت تولیدی پمپ راد ایرانی، پمپ کف کش تولیدی این شرکت می باشد. که علاوه بر کیفیت بالا، دارای قیمت رقابتی در بازار ایران می باشد .

کف کش راد نیز با استفاده از پروانه های استیل ضد زنگ با مقاومت بسیار بالا دارای دوام و کارکردی طولانی مدت می باشد. که بر قابلیت های آن افزوده است .

کفکش پمپ راد در انواع تک فاز و سه فاز در سایز هایی با دهانه  1.25، 2 و 3 اینچ تولید و به بازار عرضه شده است. که در مصارف کشاورزی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد .

استفاده از بوشن های ضد سایش و بسیار با کیفیت در کنار بهره گیری از بلبرینگ های بسیار با دوام از نوع Pre-Lubricated باعث شده تا کارکردی طولانی در محصولات پمپ راد فراهم شود .

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

همچنین برای ایمنی بالاتر الکتروپمپ ، برای تولید فریم و پوسته از روش ریخته گری فشرده و برای شافت و پروانه های از آلیاژ های برتر از نوع استیل ضد زنگ استفاده شده است .

همچنین برای کف پمپ که محصول اصلی مکش و ورود مایعات می باشد. و برای ایمنی بالاتر از توری استیل با کیفیت و با دوام بهره گیری شده است

به همین دلیل کفکش پمپ راد در نیازی به نصب توری در محل ورودی پمپ نداشته. و همچنین در صورت عبور سنگ ریزه ها تا قطری خاص بنا بر مدل پمپ را خواهد داشت .

برای تولید روتور و استاتور کفمش راد، از ورق های استیل دارای سیلیس و بسیار با کیفیت و مرغوب و برابر استاندارد های مرتبط موجود استفاده شده است.

فروش پمپ آب خانگی

استفاده از کف کش راد پمپ در مصارفی از قبیل باغات کشاورزی ، استخر های خانگی ، ویلایی و استخر های پرورش ماهی کاملا مرسوم می باشد .

برای افزایش طول عمر پمپ کفکش راد ، تمامی مدل ها به صورت انتخابی دارای یک فلوتر نیز می باشند .

این فلوتر نقش مهمی در افزایش طول عمر و زمان استفاده از الکتروپمپ خواهد داشت. و ضریب اطمینان آن را افزایش می دهد.

به این صورت که در صورت کاهش سطح آب و پایین تر قرار گرفتن سطح آب از پمپ. خشک کار کردن پمپ باعث آسیب جدی به آن خواهد شد .

به همین دلیل تجهیز به فلوتر از ادامه کارکرد. پمپ کفکش در زمان کاهش سطح آب به طور خودکار جلوگیری خواهد نمود .

شناور های پمپ راد

شناور راد پمپ

یکی دیگر از محصولات سبد تولیدی شرکت پمپ راد ، پمپ شناور تولیدی این شرکت برای مصارف صنعتی و کشاورزی و آبگیری از چاه های عمیق می باشد .

کف کش های پمپ راد برابر استاندارد های موجود . محدودیت هایی در هد و ارتفاع و مکش از چاه های عمیق دارند. که از این رو شناور های پمپ راد این نیاز را کاملا پوشش داده اند .

تنواع بسیار بالای پمپ شناور راد ایرانی به دلیل تولید در هر دو نوع تکفاز و سه فاز برای پوشش کاملا نیاز های مصرف کنندگان از مزایای رقابتی آن می باشد .

همچنین به دلیل استفاده از پروانه های متعدد فشار پمپاژ و یا هد شناور راد پمپ بسیار بالا می باشد. که توانایی هد آن را در برخی مدل ها تا 100 متر افزایش داده است .

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

فروش پمپ آب خانگی

برای پوسته و شافت و پروانه شرکت پمپ راد از اتنلس استیل و چدن داکتیل که مقاومت و توان بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارند بهره برده است .

همچنین به دلیل ساختار طراحی بسیار پیشرفته شناور پمپ راد و استفاده از پروانه های با تعداد بالا، کنترل مصرف انرژی در حد بسیار بالایی شده است .

دقیقا به واسطه همین ویژگی میزان شدت جریان عبوری پمپ شناور راد. در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار بسیار پایین می باشد .

در کل محصولات تولید پمپ راد به دلیل استفاده از تکنولوژی برتر و بهره گیری از قطعات با کیفیت ، دارای برترین استاندارد های موجود در صنعت می باشند .

در کل تمامی برتری های اشاره شده، به دلیل تولید داخلی محصولات و استفاده از مزیت های رقابتی ایران، قیمت کاملا منطقی محصولات پمپ راد سهم بازار بالایی به خود اختصاص داده است .

قطعات با کیفیت

شرکت ایرانی راد سعی کرده تا با استفاده از برترین قطعات و متریال درجه 1، محصولات خود را به لحاظ کیفی ارتقاء دهد .

این میزان درجه کیفی بالا نه تنها عمر محصولات را افزایش داده. بلکه باعث شده تا کارایی پمپ های این شرکت ایرانی نیز ارتقا یابد .

شدت جریان عبوری پایین در لحظه استارت، مصرف پایین، کنترل مصرف بهینه و حداقل آسیب به شبکه برق از این پمپ می باشد .

برای مشاهده و اطلاع از جزئیات و ویژگی های کامل ادوات کشاورزی در سایت توان موتور. در انواع سانتریفیوژی، کفکش و شناور، به صفحات و سر شاخه و محصولات مراجعه فرمایید .

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ: 09131540297

اینستاگرام:  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ.

فروش راد پمپ ، پمپ خانگی راد پمپ ، راد پمپ .

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد.

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد.

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟