فروش ابزار و ادوات کشاورزی

فروش ابزار و ادوات کشاورزی

فروش ابزار و ادوات کشاورزی

ابزار کشاورزی : آیا فکر گذراندن یک بعدازظهر جمعه با تجهیزات کشاورزی برای شما زمان خوبی به نظر می‌رسد؟ در این صورت، شما باید یک کشاورز باشید. هنگامی‌که برای خرید ماشین آلات کشاورزی اقدام می‌کنید. باید اطلاعات کافی راجع به هر کدام از وسایل کشاورزی داشته باشید. در نتیجه با تحقیق در مورد انواع تجهیزات و برندها، می‌توانید انتخاب دقیقی داشته باشید. با این اوصاف، اکثر کشاورزان در مقیاس کوچک گزینه‌های زیادی داشته اما پول کمی‌ دارند. بنابراین حتی شناختن کوچکترین تجهیزات کشاورزی بسیار اهمیت دارد. در ادامه به مهم‌ترین وسایلی که در کشاورزی استفاده می‌شود می‌پردازیم.

۱- تراکتور؛ اصلی‌ترین ابزار کشاورز

تراکتورها در اندازه‌های مناسب برای کشاورزان با توجه به هکتار زمین آنها در دسترس است. تراکتور یک خرید کاملاً منطقی برای کشاورزان در مقیاس کوچک است. تراکتور به عنوان برترین وسایلی است که یک کشاورز به آن نیاز دارد. زیرا با آن می‌تواند به راحتی در زمین خود کار کند. و بدون آن می‌توان گفت کشاورزی ناممکن است. پس اگر می‌خواهید به تازگی کشاورز شوید. اصلی‌ترین چیزی که باید در نظر بگیرید تراکتور است.

۲- واگن؛ ابزاری اساسی و پرکاربرد

یک “واگن” مزرعه ممکن است شبیه واگن قرمز کوچکی باشد. که در کودکی داشته‌اید. واگن، در واقع یک قطعه چوبی بزرگ و چهار چرخ در تجهیزات مزرعه است. که برای جابجایی یونجه طراحی شده است. واگن‌ها نیز در بسیاری از طرح‌ها وجود دارند. و استفاده‌های بی شماری از واگن‌ها به غیر از حمل یونجه هم وجود دارد. این قطعه کاربردی در مزرعه بیشتر توسط خود کشاورز ساخته می‌شود. زیرا ساختار آن چنان پیچیده‌ای ندارد.

۳- بولدوزر؛ وسیله‌ای کاربردی در کشاورزی

اگر به فکر کندن یک زمین هستید. بولدوز ابزار کشاورزی مورد علاقه شما خواهد بود. اگر قصد ندارید به طور منظم زمین را کنده یا حفره‌هایی در آن ایجاد کنید. بهتر است به جای خرید این دستگاه، آن را به امانت یا اجاره بگیرید. کوله پشتی را می‌توان به عنوان ابزار هیدرولیکی جداگانه برای برخی از انواع تراکتور خریداری کرد. البته می‌توان با یکسری اتصالات این ابزار را در تراکتور هم داشت. که دیگر نیازی به این دستگاه پیدا نکنید. اما برای کارهای بزرگ به طور قطع نیاز است.

۴- لودر؛ از مهمترین وسایل کشاورزی

لودرهای جلویی را می‌توان در مزرعه با مقیاس کوچک مفید دانست. زیرا همه تراکتورها برای یک لودر در جلو مجهز نیستند. اما اگر لودر جلو داشته باشید می‌توانید به راحتی خاک را در مزرعه خود جابه‌جا کنید. با این کار می‌توان زمین را قطعه بندی کرده. و در هر قسمت کشاورزی اصولی را دنبال کرد.

فروش ابزار و ادوات کشاورزی

۵- کولتیواتور؛ جز پرکاربرد ملزومات کشاورزی

از کولتیواتورها برای کشت خاک استفاده می‌شود. احتمالاً با دیدن عکس‌های آن این را حدس زده‌اید. به طور خاص، از کولتیواتورها برای کنترل علف‌های هرز قبل از کاشت در بستر خاک و همچنین ترکیب بقایای محصول یا علف‌های هرز و آماده سازی بستر بذر استفاده می‌شود. کولتیواتور به راحتی علف‌های هرز اطراف گیاهان را برمی‌دارد. تا رشد گیاه به صورت دقیق پیاده سازی شود. این دستگاه بدون آسیب به گیاه‌ها به راحتی زمین شما را مستعد رشد حداکثری گیاهان می‌کند.

۶- کولتیپاکر؛ برای کاشت با دقت بذرها

کولتیپاکر پشت تراکتور وصل می‌شود و بذر گیاهانتان را در آن می‌ریزید. با حرکت تراکتور کولتیپاکر به طور منظم در یک خط بذر را در زمین فرو می‌کند. و اندازه دقیق بذر در خاک قرار می‌گیرد. در نتیجه به طور منظم شما بذر را در خاک قرار داده‌اید که باعث نظم در رشد گیاهانتان می‌شود.

۷- شخم‌زن ؛ از اصلی‌ترین وسایل کشاورزی

شخم‌زن انواع گوناگونی دارد که با توجه به نوع محصول از آن استفاده می‌شود. با توجه به نوع خاک، نوع تولید محصول و وضعیت زمین، ترکیب مناسب شخم‌زن را برای مزرعه خود باید انتخاب کنید. در ادامه نوع از اصلی‌ترین شخم‌زن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

شخم‌زن تخته‌ای: این ها بیشتر در زمین‌هایی استفاده می‌شوند که قبلاً محصول زراعی نداشته‌اند. یا برای مدت طولانی آزاد بوده‌اند. بال‌های بزرگ این شخم‌زن به گونه‌ای طراحی شده‌اند. که کل خاک یک منطقه را بریده و به بالا برگردانند.

شخم‌زن قلمی: این شخم زن بسیار بلند است. و خاک را تا عمق 12 اینچ برمی‌گرداند. تفاوتی که این شخم‌زن دارد این است که برای زمین‌هایی که قبل‌تر بذر در آنها قرار داده شده است استفاده می‌شود. و می‌تواند آنها را از زیر خاک بیرون بیاورد.

شخم‌زن دیسکی: به کمک این شخم‌زن خاک برش می‌خورد. اما آن را کاملاً برعکس نمی‌کند. و در واقع می‌توان گفت برای شخم‌زدن‌های ساده از آن استفاده می‌شود.

فروش ابزار و ادوات کشاورزی

۸- هارو؛ برای توزیع مناسب و یکدست خاک در زمین

هاروها برای تراز کردن سطح خاک، توزیع مجدد باقیمانده بذر و جلوگیری از جوانه زنی علف‌های هرز، اصولا پشت تراکتور نصب می‌شود. البته برای صرفه جویی در هزینه‌ها می‌توانید یک ‌هارو را به تراکتور متصل کنید. ولی به صورت جداگانه هم به فروش می‌رسد. هاروها همچنین برای از بین بردن کود در مرتع و صاف کردن سطوح جمع شده در یک نقطه مفید هستند.

۹- سمپاش؛ ابزار کشاورزی برای آفت‌کشی

برای دفع آفات یا خطرات دیگری که گیاهان را تهدید می‌کند. سمپاش یکی از اصلی‌ترین وسایل کشاورزی است. که بودن آن در هر مزرعه‌ای ضروری است. سمپاش‌ها با اندازه‌های مختلفی وجود دارد. یکی از انواع آن اندازه کوچکی داشته که در یک نقطه قرار داده می‌شود. و عمل سمپاشی را انجام می‌دهد. نوع دیگر آن برای کشاورزانی که چندین هکتار محصول دارند ساخته شده است. که سمپاش نصب شده بر روی تراکتور را استفاده می‌کنند.

۱۰- سیستم آبیاری؛ از مهم‌ترین مراحل تجهیزاتی در کشاورزی

محصولات شما بدون آبیاری مداوم خوب رشد نمی‌کنند. مگر اینکه بخواهید هر شب چند شب با شلنگ در باغ یا مزرعه خود بایستید. و آبیاری را تا صبح به عهده بگیرید! یکی از متداول‌ترین سیستم‌های آبیاری، آبیاری قطره‌ای است که امروزه اکثر کشاورزان از این سیستم آبیاری استفاده می‌کنند. این سیستم آبیاری به گونه‌ای است که در طول روز آب به صورت قطره قطره به پای گیاه ریخته می‌شود. و به مرور همواره در حال آبیاری است.

۱۱- داس؛ ابزار دست کشاورز

داس کوچکترین ابزار کشاورزی در مزرعه است، این ابزار دست راست کشاورز است. و همیشه آن را به همراه دارد. این ابزار کشاورزی نیاز به تجهیزات پیچیده‌ای ندارد. مانند یک چاقوی تیز است و زمانی که کشاورز چیزی را در زمین خود می‌خواهد بچنید از آن استفاده می‌کند. و بیشتر برای چیز‌های کوچک در زمین به کار می‌آید.

فروش ابزار و ادوات کشاورزی

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

فروش انواع علفزن در یزد ، ست کنترل دیجیتال ، الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی . فروش الکتروموتور ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد. فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی. لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد.

فروش سمپاش ، قیمت تیلر ، تیلر بنزینی ، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، قیمت کفکش ، خرید دریل شارژی ، فروش پمپ کفکش ، خرید پمپ آب کشاورزی ، خرید کفکش ، موتور برق المکس ژاپن و چین .

فروش الکتروپمپ ، خرید ماشین آلات کشاورزی ، فروش انواع موتور برق ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی ، فروش موتور پمپ  ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ ، فروش موتور برق ایمر  ، خرید هواکش صنعتی.

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن ، فروش بوستر پمپ ، خرید انواع پمپ کفکش ، فروش لجن کش شیمجه در یزد ، پمپ کالمو ، ست کنترل برند ژن ایرانی ، کفکش گالی ، پمپ کفکش گالی ، گیربکس .

ادوات کشاورزی در یزد ، قیمت کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی . دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی. ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، فروش تیلر .

خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی ، ماشین آلات کشاورزی مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، مهم‌ترین لوازم کشاورزی . فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی، سمپاش فرغونی روبین ژاپنی .

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش الکتروموتور . فروش فرز و مینی فرز .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی ، فروش تجهیزات آبیاری ، دیجیتال پمپ ، فروش اره برقی و بنزینی ، خرید شیر فشار شکن ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، پمپ آب محیطی .

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست.خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی . فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ، نمایندگی فروش ادوات کشاورزی ، فروش ابزار و ادوات کشاورزی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم ، لجن کش و کف کش ، پمپ‌کارواش‌صنعتی ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش ، خرید انواع پمپ و بوستر پمپ ، پمپ آب لجن کش ، کفکش گالی .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، تیلر بنزینی ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته ، تیلر کشاورزی ، خرید شیر فشار شکن ،فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، نمایندگی موتور برق در یزد ، سمپاش شارژی .

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ ، فروش گیربکس صنعتی .

فروش کولر گازی Stream ، پمپ مکنده ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد . فروش الکتروموتور ،  فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور ، مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، فروش انواع موتور برق ، فروش اره برقی و بنزینی، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد .

پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، موتور برق بنزینی ، موتور برق گازی ، پمپ تحت فشار ابارا ، موتور برق گازوئیلی . فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ،فروش پمپ لجن کش ، خرید انواع هواکش خانگی و صنعتی ، فن تهویه ، اره بنزینی ، فروش موتور پمپ ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش گیربکس صنعتی ، انواع پمپ آب خانگی ، فروش الکتروموتور ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن.

فروش فرز و مینی فرز ،خرید انواع پمپ و فروش بوستر پمپ ، خرید اره موتوری ، خرید پمپ آب کشاورزی ، خرید انواع پمپ کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، فروش سنگ فرز رونیکس ، خرید ابزارآلات کشاورزی ، خرید ماشین آلات کشاورزی ، فروش انواع علفزن در یزد ، فروش موتور برق ایمر.

  فروش لجن کش شیمجه در یزد، پمپ کالمو ، سمپاش فرغونی روبین ژاپنی، ست کنترل برند ژن ایرانی ، موتور برق المکس ژاپن و چین ، کفکش گالی ، کفکش گالی ، پمپ کفکش گالی ، خرید هواکش صنعتی ، سمپاش شارژی ، پمپ آب محیطی ، گیربکس ، فروش ابزار و ادوات کشاورزی .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟