ست کنترل |ست کنترل براوو | ست کنترل پنتاکس

ست کنترل

یکی از ملزومات مهم برای استفاده از پمپ های خانگی، ست کنترل یا همان اتومات پمپ است. در سال های اخیر که تجهیزات برقی مرتبط با پمپ توسعه یافته است. تجهیز آسانی نظیر ست کنترل می تواند به خوبی کار تجهیزات مکانیکی نظیر منبع، کلید اتومات و پنجراهی و درجه را انجام داده. و استهلاک کمتری داشته باشد.

به عنوان مثال یکی از ایرادات بزرگ منبع انبساط خراب شدن تیوپ آن در گذر زمان است. که باعث دردسر های زیادی خواهد شد. اتومات پمپ که در اصطلاح عموم به ست کنترل نیز شهرت دارد. می تواند بسیاری از مشکلات استفاده از منبع انبساط را رفع نماید.

البته باید توجه داشت که اتومات پمپ با کلید اتومات که برای استفاده از منبع انبساط به کار می رود یکسان نیست. در زیر تصویر یک کلید اتومات و یک ست کنترل نمایش داده شده است.

ست کنترل

ست کنترل برای کنترل پمپ آب خانگی به کار می رود. در مصارف مرتبط و به منظور کنترل زمان روشن و خاموش شدن آن بر اساس فشار جریان ورودی می باشد.

ست کنترل به طور کلی پمپ آب از ابزار مکانیکی است. که انتقال مایعات از محلی به محل دیگر را بر عهده داشته. و بعضا برای افزایش ارتفاع پمپاژ آب می باشد.

اما برای کنترل میزان فشار پمپ که مصرف بالایی از انرژی برق دارند. و کارکرد بدون کنترل آنها باعث افزایش مصرف و هزینه های مترتب خواهد شد، نیاز به ابزاری می باشد.

یکی از این ابزار ست کنترل می باشد. که در صورت استفاده و تنظیم صحیح و اصولی آن امکان صرفه جویی در مصرف برق تا میزان 4 درصد وجود دارد.

 

کنترل کننده های جریان آب پمپ

همانطور که گفته شد استفاده از پمپ آب دارای مشکلات خاص خود نیز می باشد. که به منظور کنترل جریان آب پمپ ها و مانع از قطع و وصل شدن جریان کاربر دارد. و وارد شدن هر گونه خسارتی در نوسانات از این قطعات محافظتی استفاده می شود.

در برخی مواقع شاهد استفاده از درجه، کلید اتوماتیک، پنج راهی و منبع هوا برای کنترل جریان آب در پمپ ها می باشیم. که با توجه به طراحی و تولید دستگاه ست کنترل که همه این موارد ذکر شده را در یک پکیج کامل دارا می باشد. می توان با تهیه و نصب آن ویژگی ها و مزایای همه دستگاه های که ذکر شد. را در یک دستگاه واحد که همان ست کنترل در اختیار داشته باشیم.

با نصب و استفاده از ست کنترل پمپ در هنگام باز کردن شیر آب، دستگاه شروع به کار خواهد کرد. و هم چنین پمپ را روشن می کند. و به بسته شدن شیر آب به صورت خودکار و اتوماتیک منجر به قطع شدن سیستم پمپاژ می شود.

در نظر داشته باشید فشاری که پمپ به وجود می آورد. بایستی حداقل 1 باز از فشار استارت اتومات بیشتر باشد. برای مثال می توان اینگونه بیان کرد. اگر اتومات در فشار 2 بار پمپ آب را فعال کند حداقل فشار تولیدی پمپ بایستی 3 بار بوده و فشار اولیه آن 1.5 بار باشد.

اجزای تشکیل دهنده ست کنترل:

  • بدنه کامل ست کنترل
  • برد الکتریکی
  • شیر یک طرفه یا سوپاپ
  • درجه
  • پیچ تنظیم فشار
  • دیافراگم و فنر
  • کابل های برق

فروش ست کنترل در یزد

اما نحوه عملکرد کلید دیجتال به این گونه است. که در صورت افت جریان فشار آب کمتر از میزان تعیین شده افت داشته باشد. کلید دستور روشن شدن را صادر می نماید.

اما به محض افزایش فشار جریان آب در لوله دهانه خروجی پمپ بیش از 2 لیتر در دقیقه افزایش یابد. در کمتر از چند ثانیه پمپ را خاموش می نماید.

به همین دلیل به راحتی و با استفاده از یک ست کنترل ایمنی، کارایی و طول عمر سیستم تضمین و فشار آب متعادل و مطلوب در دسترس قرار خواهد گرفت.

فروشگاه توان موتور فروشنده انواع پمپ پنتاکس ایتالیا و انواع پمپ آب خانگی در برند های معتبر و با کیفیت.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ.

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست ، خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد.

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور.

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟