خرید پیکور | خرید بتن کن | خرید دریل بتن کن

خرید پیکور

خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن

بتن کن یا دریل بتن کن در واقع نوعی دریل هستند. که به دلیل کارکرد مشترک با انواع چکش تخریب و پیکور در دسته ابزارآلات تخریبی نیز قرار می گیرد. بتن کن ها از نظر کارکرد به دو نوع کلی دوکاره و سه کاره تقسیم بندی می شوند. دریل بتن کن دو کاره توانایی کار در دو حالت را دارد؛ حالت اول سوراخکاری چکشی (چرخشی/چکشی) و حالت دوم چکش تخریب (ضربه چکشی قلم بدون چرخش) است.

دریل بتن کن سه کاره توانایی کار در سه حالت را داشته که جز دو حالت چکشی ساده و چرخشی/چکشی، حالت سوراخکاری ساده بدون ضربه را هم دارد. بتن کن دوکاره و سه کاره با قلم و مته های چهار شیار SDS Plus و پنج شیار SDS Max  کار می کنند.

خرید پیکور و چکش تخریب

پیکور نام عمومی ابزارهای تخریب صخره، سنگ، بتن، بتن مسلح، آسفالت، دیوار و در کل تخریب ساختمان است. که نسبت به بتن کن و دریل بتن وزن بالاتری دارند. این محصولات تنها در یک حالت چکش تخریب کار کرده. و در کاربری صنعتی و سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. پیکور در انواع و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود. و در عملیات های حجیم تخریب بتن، آسفالت یا سنگ در سایت های ساختمانی و عمرانی و پروژه های ساختمان سازی از مهمترین ابزارآلات تخریب هستند.

تمامی دریل بتن کن، چکش تخریب و پیکور های برقی و بتن کن های شارژی در بازار بر اساس وزن نیز دسته بندی می شوند. که در تقسیم بندی دریل بتن کن و بتن کن دوکاره و سه کاره وزن آنها از 3 کیلویی شروع شده. و در صورت تک کاره بودن به نام چکش تخریب شناخته می شوند.

چکش تخریب های با وزن بالاتر از 17 کیلو به عنوان پیکور معروف بوده. و در بازار تا پیکور وزن 32 کیلویی نیز وجود دارد. وزن بتن کن و چکش تخریب رابطه ی مستقیم با قدرت آن دارد. و هرچه وزن دستگاه بیشتر باشد قدرت آن نیز بیشتر است. و بر همین اساس در هنگام خرید پیکور و چکش تخریب بر اساس نوع کار و حجم کار تخریب، وزن مشخصی در هر پیکور به کار برده می شود.

 پیکور چیست؟! طرز کار پیکور

فروش پیکور

کلمه پیکور از نام لاتین تیشه سنگ شکن وارد زبان فارسی شده. و در حقیقت نام ابزار تخریب بتن و سنگ است. که با نیرو و منبع تغذیه های متفاوتی از جمله بنزین، برق، باد، هیدرولیک و انواع پیکورهای هیدرولیکی که روی ماشین آلات سنگین از جمله بیل مکانیکی نصب می شود.

پیکور نام عمومی ابزارهای تخریب بتن، سنگ، صخره و آسفالت است. که در اندازه ها و شکل و منبع تغذیه های مختلف در بازار وجود دارد. و البته مهمترین عامل انتخاب یک پیکور مناسب، توان و مقدار قدرت هر ضربه ی پیکور است. که نسبت به نوع کار و حجم آن باید پیکور مناسب را انتخاب و خریداری نمود.

خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن

چکش تخریب و بتن کن نام های دیگر پیکور هستند. که برای تخریب بتن، سنگ و آسفالت به کار گرفته می شوند. و برای طبقه بندی راحت تر می توان نسبت به حجم و توان، آنها را دسته بندی کنیم. و از کوچکترین نوع این ابزار که دریل بتن گفته می شود. تا رده متوسط آن که به نام چکش تخریب معروف است. و بزرگترین آن که پیکور نامیده می شود. را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

بتن کن و دریل بتن کن اولین بار با برند هیلتی وارد ایران شد. و تاکنون نیز تعداد زیادی از استادکاران و صنعتگران این ابزار را با نام هیلتی یا دریل هیلتی می شناسند. و با نام هیلتی آن را جستجو می کنند. که در حقیقت نام یکی از برندهای مطرح و برتر در زمینه تولید انواع بتن کن و چکش تخریب است. که در تمام دنیا از بهترین برندها محسوب می شود.

 انواع بتن کن و چکش تخریب

انواع بتن کن و چکش تخریب

دریل بتن کن

دریل بتن کن نوعی دریل هیبرید یا دریل دو رگه است. که حاصل تلفیق دریل چکشی با چکش تخریب است. و به دریل سه کاره، دریل بتن کن و بتن کن معروف است.

غالبا این دستگاه ها دارای سه عملکرد دریل ساده برای سوراخکاری فولاد و فلزات ، دریل چکشی برای سوارخ کاری در بتن، سنگ و مصالح ساختمانی است. و در آخر حالت چکش بدون چرخش که با استفاده از قلم های فولادی برای کندن و تخریب بتن استفاده می شود.

خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن

ولی باید توجه داشت که مکانیزم ضربه زننده دریل بتن کن مکانیکی بوده. و از قدرت ضربه بسیار کمتری نسبت به چکش تخریب برخوردار است. و اصولا برای تخریب های با حجم بالا و زمان های طولانی اصلا مناسب نیست و به دستگاه آسیب جدی وارد می شود. از این نوع دریل بتن کن به دلیل وزن سبک و حجم کوچک برای تخریب های محدود بتن، کندن کچ دیوارها، کندن کاشی و سرامیک از کف و دیوار، کندن سنگ از روی نما، ایجاد حفره درون سنگ و بتن و تخریب ها محدود این چنین بهترین و مناسب ترین دستگاه موجود است.

این نوع بتن کن ها در دو نوع چهار شیار و پنج شیار وجود دارند. که نوع چهار شیار آن نسبت به پنج شیار آن سبک تر و از سایز مته کوچک تری برخوردار است. و انواع بتن کن های پنج شیار مته های بزرگ تر و قدرت بیشتری دارند.

خرید چکش تخریب

بتن کن

یکی دیگر از انواع میان رده و متوسط این ابزارها بتن کن است که غالبا دو کاره بوده. و در دو حالت دریل چکشی و چکش تخریب قابل تنظیم هستند. هیچ استاندارد مشخصی برای نامگذاری این ابزارها وجود ندارد. ولی آنچه که می توان از نحوه کار و مکانیزم این ابزارها گفت آن ابزاری که سه کاره و در سه حالت دریل ساده، دریل چکشی و چکش تخریب دارند. را دریل بتن کن و ابزارهایی که در دو حالت دریل چکشی و چکش تخریب بدون چرخش دارند را بتن کن می نامیم.

چکش تخریب

چکش تخریب یا چکش برقی در حقیقت ابزاری بدون قابلیت سوراخکاری است و همانطور که از نام آن پیداست برای تخریب بتن از آن استفاده می کنند. و با نصب انواع قلم های نوک تیز و نوک تخت تولید ضربه می کند. و بتن را تخریب می کند.

چکش تخریب ها در سایز های مختلفی موجود هستند. و اصولا با مقدار وزن انتخاب و خریداری می شوند. چکش تخریب از از وزن های حدود 5 کیلوگرم وجود دارند تا حدود 15 کیلوگرم وجود دارند. و البته تا وزن های 30 و 32 کیلوگرمی نیز هستند. ولی در اینجا برای دسته بندی و راحت تر شدن دسته بندی آنها را به دو دسته پیکور و چکش تخریب تقسیم بندی می کنیم.

نوع کارگیر چکش تخریب ممکن است پنج شیار باشد. که با بتن کن ها یکسان هستند. ولی در اغلب موارد کارگیر چکش تخریب ها از نوع کارگیر پیکور ها است. که به قلم گیر یا کارگیر شش گوش موسوم هستند. و برای تمام چکش تخریب ها و پیکورها یکسان و استاندارد می باشد.

یکی دیگر از موارد در انتخاب چکش تخریب توان موتور چکش تخریب است. که بنا به حجم کار و توان مورد نیاز می توان توان مناسب را انتخاب و خریداری نمود.

خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن

مکانیزم ضربه در چکش تخریب برای تخریب بتن در حجم و زمان زیاد بهینه تر و مناسب تر از دریل بتن کن و بتن کن است. و ضربه در این ابزار از طریق سیلندر و پیستون ایجاد می شود. و با بالا پایین رفتن پیستون داخل سیلندر هوای فشرده تولید شده. و نیروی لازم برای تولید ضربه در قلم چکش تخریب را تولید می کند. از این طریق به دلیل عدم تماس قطعات فلزی با یکدیگر استهلاک دستگاه به شدت کم شده. و موجب می شود مدت زمان بیشتری را بتوان برای تخریب بتن و سنگ از این دستگاه استفاده کرد.

پیکور

پیکور نیز مانند چکش تخریب ابزاری برای تخریب بتن ، سنگ ، صخره ، آسفالت و انواع مصالح ساختمانی مانند بتن مصالح و … است و با استفاده از قلم های مخصوص که به قلم شش گوش معروف است کار تخریب بتن را انجام می دهند. پیکور ها قدرتمندترین ابزار برای تخریب است. و انواع و اقسام گوناگونی دارند. که از این جمله می توان به پیکور بادی ، پیکور برقی ، پیکور بنزینی و پیکور شارژی اشاره کرد. که هرکدام از این ابزارها برای انجام کار در شرایط متفاوت مناسب هستند.

لازم به ذکر است روی برخی از ماشین آلات راه سازی نیز پیکور نصب می شود. و از طریق سیستم هیدرولیک بیل مکانیکی یا باب کت کار ضربه زدن قلم انجام می شود. که این نوع پیکور تخریب بتن های قدرتمند مصالح شده با میلگرد در سطح وسیع به راحتی انجام می دهد.

پیکور نیز مانند چکش تخریب از طریق ایجاد هوای فشرده درون سیلندر و با بالا و پایین رفتن پیستون داخل سیلندر ایجاد ضربه می کند. و از این طریق کار تخریب بتن را انجام می دهد. موتور برقی این دستگاه نیروی لازم برای بالا پایین رفتن پیستون را تولید می کند. و در پیکور بادی این نیرو از طریق هوای فشرده ای که از کمپرسور وارد دستگاه می شود تولید شده. و در پیکور بنزینی نیز این نیرو از طریق یک موتور درون سوز بنزینی تولید می شود.

از موارد مهم دیگر برای انتخاب چکش تخریب یا پیکور مقدار نیروی ضربه چکش تخریب و پیکور است. که با واحد ژول بیان می شود. هر چقدر مقدار ژول ضربه یک چکش تخریب بیشتر باشد. توان تخریب آن بیشتر است. به عنوان مثال دریل بتن کن و بتن کن های ضربه ای بین 3 تا 6 ژول انرژی برای ایجاد هر ضربه دارند. و در چکش تخریب و پیکور از 7 ژول شروع شده و تا 60 و 70 ژول وجود دارد.

خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن

از بهترین مارک چکش تخریب می توان به چکش تخریب رونیکس ، چکش تخریب توسن ، چکش تخریب نک ، چکش تخریب هیوندای ، چکش تخریب بوش ، چکش تخریب متابو ، چکش تخریب AEG و چکش تخریب ماکیتا اشاره کرد.

شما می توانید دستگاه پیکور، چکش تخریب و بتن کن با کیفیت را از مجموعه توان موتور یزد تهیه کنید.

خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

فروش الکتروموتور

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد. فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی. لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر ، تیلر بنزینی ، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش .

فروش الکتروپمپ ، فروش انواع موتور برق ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی ، فروش موتور پمپ  ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن .

ادوات کشاورزی در یزد ، قیمت کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی. ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، فروش تیلر ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی ، ماشین آلات کشاورزی مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، مهم‌ترین لوازم کشاورزی ، فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی.

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش الکتروموتور .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی ، فروش تجهیزات آبیاری ، فروش اره برقی و بنزینی ، خرید شیر فشار شکن .

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست.خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ، نمایندگی فروش ادوات کشاورزی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم ، لجن کش و کف کش ، پمپ‌کارواش‌صنعتی ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، تیلر بنزینی ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته ، تیلر کشاورزی ، خرید شیر فشار شکن ،فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، نمایندگی موتور برق در یزد .

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ ، فروش گیربکس صنعتی .

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد . فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور ، مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، فروش انواع موتور برق ، فروش اره برقی و بنزینی، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ،فروش پمپ لجن کش ، خرید انواع هواکش خانگی و صنعتی ، فن تهویه ، اره بنزینی ، فروش موتور پمپ ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش گیربکس صنعتی ، انواع پمپ آب خانگی ، فروش الکتروموتور ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟