خرید پمپ کف کش | قیمت پمپ کفکش | فروش پمپ کفکش

کف کش

خرید پمپ کف کش ، قیمت پمپ کفکش ، فروش پمپ کفکش

خرید یک پمپ کف کش مناسب، با توجه به نوع کاربری و مصرف مورد نیاز آن، تابع عوامل مختلفی است. که با بررسی های فنی و در نظر گرفتن قیمت پمپ کفکش، می توانید مناسب ترین انتخاب ممکن را برای استفاده از این نوع پمپ غرق شونده داشته باشید.

توان متور آماده ارائه مشاوره رایگان تخصصی به شما مشتریان عزیز در مورد خرید تمامی انواع پمپ آب عرضه شده در این فروشگاه اینترنتی است. تا در انتخاب بهترین پمپ کفکش مورد نظر شما، همراهیتان کند.

عوامل متعدد دخیل در خرید پمپ کفکش؛ لزوم دریافت مشاوره خرید برای این نوع محصول را بسیار حائز اهمیت ساخته است. همچنین بهتر است بدانید محصولات معتبرترین و شناخته شده ترین برند داخلی  تولیدکننده پمپ کفکش شرکت راد است که از جمله برندهای عرضه شده در سایت توان موتور است.

پمپ کف کش چه نوع پمپی است؟

پمپ کفکش که نوعی از پمپ های سانتریفیوژ محسوب می شود. و در دسته پمپ آب صنعتی قرار می گیرند. با کمک یک الکتروموتور، انرژی لازم برای به حرکت در آوردن آب یا هر نوع سیالی که قرار است. توسط این دستگاه پمپاژ شود را فراهم می کند.

پمپ کف کش از آنجایی که به انتقال سیال می پردازد، نوعی پمپ آب محسوب می شود. ولی ساختاری متفاوت از پمپ های معمولی دارد. به صورتی که پمپ کفکش باید برای عملکرد صحیح به طور کامل درون آب غرق می شود. به طور کلی از این نوع پمپ آب ها به منظور جمع آوری آب های سطحی و زیر زمینی استفاده می شود. و بنا به نوع کاربردی که دارند در برابر آب و محیط های مرطوب مقاوم هستند.

موتور پمپ کف کش از چه نوعی است؟

الکتروموتور پمپ کف کش وظیفه تامین انرژی مکانیکی مورد نیاز برای به حرکت درآوردن پروانه ها را برعهده دارد. که کاملا ضد رطوبت است. و به همین دلیل می تواند مستغرق باشد.

موتور الکتریکی این پمپ ها به صورت یکپارچه با خود پمپ در درون یک محفظه قرار می گیرد. در صورتی که پمپ ها در هنگام کار به صورت مستغرق نباشند، باعث بالا رفتن درجه حرارت پمپ و آسیب به سیم پیچی موتور می شود.

پمپ کف کش در صورتی که در نبود آب، هوا پمپ کنند در مدت زمانی کوتاه باعث سوختن موتور پمپ می شوند. این پمپ قابلیت کارکرد را زمانی پیدا می کنند. که حداقل 70 درصد آن در درون آب قرار بگیرد. برای خنک کردن موتور پمپ کف کش از مایعی که پمپاژ می شود، استفاده می کنند.

 

انواع پمپ کف کش و کاربرد آن در صنعت و کشاورزی چیست؟

جنس بدنه و پروانه پمپ های کف کش بر اساس نوع کاربردی که دارند متفاوت است. و می تواند: انواع پلاستیکی، آلومینیومی، استیل و چدن باشد. در مصارف بهداشتی و مواردی که خورندگی آب زیاد است از جنس استیل استفاده می شود.

معمولا در مصارف کشاورزی، صنعتی، مواد غذایی و حتی انتقال فاضلاب و پساب از پمپ کف کش چدنی استفاده می شود. و کاربرد اصلی پمپ کف کش پلاستیکی در انتقال آب شور است. همچنین در مناطقی که ph و شوری آب بالایی ندارند. از پمپ های چدنی و آلومینیومی استفاده می شود. جنس پروانه ها معمولا از برنج است اما قابل سفارش برای تولید با جنس استیل استنلس و نوریل نیز هستند. علت انتخاب این جنس برای پروانه، جلوگیری از دفرمه شدن آن در شرایط  کار مداوم پمپ است.

نکته: به قسمت های پره ای شکل درون پمپ، پروانه گفته می شود. که وظیفه به حرکت در آوردن سیال درون پمپ را با بالا بردن انرژی جنبشی بر عهده دارد. پروانه در این نوع از پمپ ها در دو حالت بسته و نیمه باز است. که براساس نوع نیاز، فشار بالا و انتقال آب تمیز از پروانه نوع بستۀ آن و برای انتقال آب آلوده و با حجم بالا از انواع پروانه های نیمه باز استفاده می شود.

چه زمانی از پمپ کف کش فلوتردار استفاده کنیم؟

پمپ کفکش در دو نوع تکفاز و سه فاز تولید می شود. انواع تکفاز به دو صورت فلوتردار و ساده روانه بازار می شود. در مواقعی که سطح مایع سیال انتقال شونده متغیر باشد، برای جلوگیری از اینکه پمپ آب به صورت خشک کار نکند. و باعث سوختن الکتروموتور نشود، از پمپ کف کش فلوتردار استفاده می شود.

عملکرد فلوتر به این صورت است که وقتی سطح آب پایین می آید. فلوتر می تواند برق خروجی پمپ را قطع کرده. و وقتی سطح آب بالا رفت مجددا برق را وصل می کند. برای انواع سه فاز که فاقد فلوتر هستند. می توان به صورت سفارشی با کمک کارشناس متخصص، فلوتر نصب کرد.

نحوه عملکرد پمپ کفکش

جهت خروجی در کفکش ها چگونه است؟

جهت خروجی در پمپ های کفکش می تواند از بغل یا بالا باشد. در صورتی که محدودیت فضا برای ورود به مخزن تخلیه یا چاه آب داشته باشیم .و یا بخواهیم سیال یک مخزن را تا انتها تخلیه کنیم. از پمپ کف کش خروجی از بالا استفاده می کنیم. البته با توجه به اینکه این نوع از کف کش ها سیال را از خود عبور می دهند. به مراتب عمر کمتری نسبت به انواع خروجی از بغل خواهند داشت.

نحوه خنک شدن موتور در پمپ کف کش

در برخی از کف کش ها از آب یا همان سیال جابه جا شونده. برای خنک کردن موتور استفاده می شود. ولی در برخی دیگر از روغن خنک کننده استفاده می شود.

محل قرار گیری خازن در پمپ کفکش

نوع خازن درونی در درون محفظه داخلی پمپ قرار می گیرد. اما در مدل خازن بیرونی، خازن در خارج از پمپ است.

کاربردهای پمپ کف کش و موارد  استفاده چیست؟

با وجود برق شهری نصب و راه اندازی پمپ کف کش بسیار ساده است. و نیاز به سازۀ خاصی ندارد. تنها کافی است که در مخزنی که از سیال انباشته شده قرار داده شده و روشن شود. کارکرد کلی پمپ کف کش بسیار مشابه به پمپ لجن کش است. و برای سیال هایی با غلظت کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد عمومی پمپ کف کش:

  • برای تخلیه آب گودال، سیلاب و استخر
  • آبیاری تحت فشار و غرقابی
  • تامین آب مصرفی ویلاهایی که دارای چاه هستند.
  • کارخانجات تولید لبنیات
  • استفاده در انواع فواره ها و آبنما

سازندگان پمپ کف کش

تولیدکنندگان زیادی در سراسر جهان در زمینه تولید انواع پمپ کفکش فعالیت دارند. قیمت پمپ کف کش بسته به کیفیت متریال استفاده شده در آن و کارخانه تولید کننده متفاوت است. برندهای مشهوری مانند پنتاکس، استریم، کف کش ابارا، لئو، ابر و داب و… از سازندگان مطرح این پمپ ها هستند.

چگونه پمپ کف کش مناسب انتخاب کنیم؟

پمپ کف کش هم مانند سایر پمپ های زمینی دارای دو مولفه هد یا ارتفاع و دبی یا آبدهی هستند. که با هم رابطه معکوسی دارند. به هنگام انتخاب باید با در نظر گرفتن این دو مولفه، برق تکفاز و سه فاز و سایز خروجی که وابسته به میزان دبی است، پمپ کف کشی در محدوده نقطه بهینه عملکرد انتخاب شود.

ارتفاع پمپ کف کش:

در واقع حداکثر ارتفاعی است که پمپ می تواند سیال را تا آنجا بالا ببرد. و براساس واحد متر بیان می شود. که در آن نقطه میزان دبی و آبدهی پمپ صفر است. بنابراین به هنگام انتخاب پمپ کفکش، توجه به این نکته ضروری است. که پمپی را انتخاب کنید که ارتفاعی بیشتر از ارتفاع مورد نظرتان دارد.

آبدهی:

به مقدار حجمی از سیال که پمپ می تواند در زمانی مشخص جابه جا کند آبدهی گفته می شود. واحد دبی یا آبدهی براساس مترمکعب بر ساعت یا لیتر در دقیقه است.

سایز خروجی:

هر چقدر قطر لوله خروجی پمپ کف کش بیشتر باشد. در نتیجه می تواند آبدهی بیشتری هم داشته باشد. توجه کنید در صورتی که می خواهید قطر لوله را تغییر دهید. بهتر است که تا فاصله 1.5 متری سایز لوله خروجی را داشته. و بعد از آن سایز مورد نظر خود را اعمال کنید.

توجه به تمامی این نکات به منظور انتخاب پمپ مناسب و کاهش اشتباهات رایج در انتخاب ضروری است.

انتخاب صحیح شما برای خرید پمپ کف کش با توجه به محل مصرف و رفع نیازهای مورد نظرتان از جمله خدماتی است که توسط کارشناسان فروش توان موتور، طی مشاوه تخصصی خرید به شما ارائه می شود. بدین منظور و برای دریافت مناسب‌ترین قیمت پمپ کفکش برحسب مدل و برند معتبر و مطابق با نیاز مصرفی خودتان، حتما با توان موتور تماس بگیرید.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی .

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست ، خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته.

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد .

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟