خرید اره موتوری | اره زنجیری

خرید اره موتوری

خرید اره موتوری

اره موتوری یا اره زنجیری دستگاهی قابل حمل است که دارای یک تیغه بوده و زنجیر به صورت چرخشی بر روی آن حرکت می کند. اصلی ترین و مهم ترین کاربرد اره برقی در صنایع چوب و چوب بری می باشد. زنجیر اره برقی به زنجیر دوچرخه شباهت داشته. و جنس تیغه های آن از آلیاژ فولادی می باشد. در داخل موتور این اره ها پیستونی قرار گرفته که باعث حرکت رفت و برگشتی آن شده و این نیروی وارده حرکت شاتون ها را به دنبال خواهد داشت.

ویژگی های اره موتوری

اره موتوری معمولا برای جنگل ها مورد استفاده قرار می گیرد. این اره ها به هنگام کارکرد از خود صدا تولید می کند. ولی این صدای تولیدی در مقایسه با سایر اره ها آزار کمتری داشته. و برای کارگاه ها نیز مناسب تر است. همچنین این اره ها از انرژی برق برای کارکرد خود استفاده می کنند.

اره موتوری چگونه کار می کند؟

اره برقی موتوری نیز مانند اره بنزینی برای برش چوب به کار برده می شود. این اره ها دارای دنده هایی است که بر روی چوب اصطکاک ایجاد کرده. و باعث سائیدگی و برش چوب می شود. بنابراین شما با استفاده از این اره ها می توانید انواع چوب ها را برش دهید. این اره ها دارای دکمه روشن و خاموش هستند. و در زمان مناسب می توان آن را فعال کرد. این اره ها تیغه هایی بر روی خود دارند. که بر روی چوب قرار گرفته. و با حرکت رفت و برگشتی خود آن ها را برش می زند.

خرید اره موتوری

دقت داشته باشید که اره برقی موتوری در زمان روشن شدن و برش دچار لرزش می شود. بنابراین بهتر است که این دستگاه را محکم با هر دو دست خود نگه داشته. تا کنترل آن از دستتان خارج نشود. همچنین باید پیش از استفاده از اره موتوری تمامی اجزای آن را بررسی کنید. هنگام کار با این اره رعایت نکات ایمنی الزامی است. زیرا امکان پخش شدن خرده های چوب به اطراف وجود داشته. و از این رو می توان خطرآفرین شود. در نتیجه هنگام استفاده از این اره ها باید لباس ایمنی بر تن داشته باشید.

مقایسه اره موتوری و بنزینی

نوع انرژی مصرفی:

یکی از مهم ترین تفاوت های اره موتوری برقی و بنزینی در نوع انرژی مصرفی آن می باشد. اره های موتوری برای کار کردن نیاز به مصرف برق دارند و اره های بنزینی نیز همان طور که از نامشان مشخص است. نیروی مورد نیاز خود را از سوخت بنزین تامین می کند. اره های موتوری در هنگام کار کردن سر و صدای کمتری نسبت به اره های بنزینی تولید می نمایند. و از این رو برای مکان هایی که صدای زیاد آزاردهنده است. بسیار کاربرد دارد.

قدرت اره:

از دیگر تفاوت های اره های موتور و اره های بنزینی در قدرت این اره ها می باشد. اره های بنزینی قدرت به مراتب بالاتری نسبت به اره های موتوری دارند. و برای مصارف عمده بسیار مناسب هستند. همچنین قیمت اره های موتوری نیز پایین تر از اره های بنزینی است.

خرید اره موتوری

کارکرد:

استفاده از اره های بنزینی حرفه ای تر است. در حالی که اره های موتوری کارکرد ساده تری داشته. و برای افراد آماتور نیز مناسب می باشد. همچنین اره موتوری برای برش شاخه های نازک و ظریف درختان کاربرد بیشتری داشته. و برای برش درختان قطورتر می توانید از اره های بنزینی استفاده کنید.

اره موتوری ارزان قیمت

اره موتوری ارزان قیمت معمولا کیفیت پایین تری نیز دارد. با توجه به این که کیفیت اره ها بر روی کارکرد آن تاثیر مستقیمی دارد. بهتر است در هنگام خرید کمی هزینه کرده. و این دستگاه را از مراکز معتبر خریداری کنید. اره موتوری ارزان قیمت کیفیت مطلوبی نداشته. و پس از مدتی آسیب می بینند. و نمی توانند به خوبی برای شما کار کنند.

زنجیر اره موتوری

زنجیر اره موتوری یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده اره برقی موتوری است. که در واقع مسئولیت برش چوب و روان کاری این دستگاه را برعهده دارد. این زنجیرها بر روی تیغه های اره قرار گرفته و باعث برش بهتر چوب می شود. و از ورود مستقیم آسیب به دندانه ها جلوگیری می کند. جنس این زنجیر اغلب از استیل است تا بتواند به خوبی مقاومت داشته باشد.

در هنگام خرید اره برقی موتوری باید ویژگی ها و مشخصه های مختلفی را ملاک خرید خود قرار دهید. اولین فاکتور حائز اهمیت در هنگام خرید اره برقی موتوری، کیفیت تیغه ها و موتور این دستگاه می باشد. همچنین در هنگام خرید این اره باید به کیفیت زنجیر آن نیز توجه داشته باشید. به طور کلی شما در هنگام خرید اره برقی باید از کیفیت و سلامت آن مطمئن شوید. بهتر است در هنگام خرید آن ابتدا این محصول را به برق متصل کرده و تمامی حرکات آن را تست نمایید.

قیمت اره موتوری

معمولا یکی از سوالاتی که هر فرد در هنگام خرید اره برقی موتوری می پرسند، قیمت این محصول می باشد. فاکتورهای بسیاری وجود دارد که باعث متغیر شدن قیمت اره موتوری شده و برآورد دقیق قیمت آن را غیر ممکن می کند. از جمله مهم ترین فاکتورها می توان به نوع اره موتوری، کیفیت ساخت، جنس تیغه ها، زنجیر اره، ساختار دسته، قدرت آن و … اشاره کرد.

خرید اره موتوری

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

فروش الکتروموتور

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

ست کنترل دیجیتال ، الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی ، فروش الکتروموتور ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد. فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی. لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر ، تیلر بنزینی ، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش .

فروش الکتروپمپ ، فروش انواع موتور برق ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی ، فروش موتور پمپ  ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن ، فروش بوستر پمپ ، خرید انواع پمپ کفکش .

ادوات کشاورزی در یزد ، قیمت کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی. ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، فروش تیلر ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی ، ماشین آلات کشاورزی مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، مهم‌ترین لوازم کشاورزی ، فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی.

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش الکتروموتور . فروش فرز و مینی فرز .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی ، فروش تجهیزات آبیاری ، دیجیتال پمپ ، فروش اره برقی و بنزینی ، خرید شیر فشار شکن ، فروش عمده لوازم کشاورزی.

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست.خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ، نمایندگی فروش ادوات کشاورزی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم ، لجن کش و کف کش ، پمپ‌کارواش‌صنعتی ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش ، خرید انواع پمپ و بوستر پمپ ، پمپ آب لجن کش .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، تیلر بنزینی ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته ، تیلر کشاورزی ، خرید شیر فشار شکن ،فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، نمایندگی موتور برق در یزد .

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ ، فروش گیربکس صنعتی .

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد . فروش الکتروموتور ،  فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور ، مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، فروش انواع موتور برق ، فروش اره برقی و بنزینی، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، موتور برق بنزینی ، موتور برق گازی ، موتور برق گازوئیلی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ،فروش پمپ لجن کش ، خرید انواع هواکش خانگی و صنعتی ، فن تهویه ، اره بنزینی ، فروش موتور پمپ ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش گیربکس صنعتی ، انواع پمپ آب خانگی ، فروش الکتروموتور ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن ، فروش فرز و مینی فرز ،خرید انواع پمپ و فروش بوستر پمپ ، خرید اره موتوری ، خرید انواع پمپ کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟