پمپ مکنده | فروش انواع پمپ

پمپ مکنده

پمپ مکنده چیست؟

محال است که تا به حال نام پمپ های مکنده را نشنیده باشید. یا حداقل یک بار در زندگی خود، چشمتان به این لوازم، نیوفتاده باشد.

پمپ های مکنده دستگاه هایی هستند که به شکل وکیوم عمل کرده. و با نیروی جذب کننده خود، در بسیاری از امور زندگی به کمک ما می آیند.

از جاروبرقی های ساده گرفته تا سیستم های تخلیه چاه، همه آن ها از نوعی پمپ مکنده برای انجام امور خود بهره می گیرند.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا انواع مختلف پمپ مکنده را بررسی کرده و ویژگی های مختلف آن را با یکدیگر مقابسه نماییم. در نهایت راه اطمینان پیدا کردن از کیفیت محصولات را به شما نشان می دهیم.

انواع پمپ مکنده

همان طور که می دانید، انواع مختلفی از پمپ های مکنده در بازار وجود دارد. که در ادامه، به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.

پمپ مکنده سانتریفیوژال:

این پمپ ها بر اساس نیروی گریز از مرکز کار می کنند. به دلیل قیمت خوب و در دسترس بودن، عموما از این پمپ ها در جاروبرقی های مختلف استفاده می شود.

پمپ مکنده ساید چنل:

این پمپ ها به گونه ای طراحی شده اند. که هوای ورودی را به کانال های خروجی منتقل می کنند. هر چه هوا با قدرت بیشتری خارج شود، قدرت مکش این پمپ ها نیز افزایش پیدا می کنند.

پمپ مکنده مکش لوبه:

این پمپ ها دو گرداننده و لوب دارند. که این دو در خلاف جهت یکدیگر در حال گردش هستند؛ این گردش سبب می شود تا هوا در بین این دو لوب گرفتار شده. و پس از آن با شدت بیشتری از مکنده خارج شود.

پمپ مکنده بلید:

این پمپ ها از دو دیسک پروانه ای تشکیل شده اند. که از اندازه های مختلفی برخوردار هستند. به دلیل کوچک و بزرگ بودن دیسک های این پمپ، هوا در میان آن ها به گردش در آمده و باعث افزایش قدرت مکندگی این دستگاه ها می شوند.

پمپ ونتوری: هوا با سرعت بالایی به داخل این پمپ ها می رود و هوای بازمانده در دورن موتور را به حرکت در می آورد. این هوا سپس به سمت خروجی هدایت شده و باعث ایجاد مکش در پمپ می شود.

قسمت های اصلی مکنده صنعتی

در ادامه قسمت های اصلی این نوع پمپ را برای شما آورده ایم.

پمپ:

پمپ ها یکی از بخش های اصلی هر دستگاه مکنده محسوب می شوند. و وظایف مختلفی را در سیستم، اجرا می کنند. پمپ ها می توانند یکی از اجزای اصلی دستگاه باشند. و میزان مکش و قدرت دستگاه را تعیین خواهند کرد.

وجود یک پمپ پر قدرت می تواند دستگاهی قوی و کارساز را برای ما داشته باشد.

انتخاب دیگر بخش های یک مکنده، به صورت مستقیم با پمپ در ارتباط خواهد بود. و شما باید دیگر بخش های یک مکنده را بر اساس نوع پمپ خود تعیین نمایید.

موتور:

موتور ها قلب تپنده و اصلی ترین بخش هر وسیله الکتریکی یا صنعتی محسوب می شوند. موتور ها می توانند قدرت یک وسیله را تعیین کرده و عمر و کارایی آن را تغییر دهند.

شما باید بسته به نیاز خود و نوع مکنده ای که در ذهن دارید، موتور مناسب را انتخاب نمایید.

اگر موتور قدرت به حرکت در آوردن پروانه ها را نداشته باشد. احتمالا مکش دستگاه شما کم شده یا حتی از بین خواهد رفت.

فیلتر:

فیلتر ها می توانند از ورود و خروج ذرات کوچک و آسیب زننده به داخل موتور جلوگیری کرده. و امنیت دستگاه شما را به راحتی تامین کنند. از فیلتر ها در بسیاری از دستگاه های مکنده استفاده می شود که یکی از آن ها، دستگاه های جارو برقی خواهد بود.

هرچند که وجود فیلتر برای تمامی دستگاه های مکنده واجب نیست. اما برای بسیاری از آن ها امری ضروری محسوب می شود. توجه کنید که برای داشتن دستگاهی سالم، باید فیتلر دستگاه را به موقع و در زمان های معین و مقرر شده، تعویض نمایید.

قیمت پمپ مکنده چقدر است؟

قیمت این پمپ ها بر اساس کیفیت، برند و سایز آن ها تعیین خواهد شد. شما می توانید نوع پمپ مورد نظر خود را تشخیص داده. و پس از آن، برای خریداری آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید که این تفاوت قیمت در میان پمپ های مختلف، گاهی می تواند به ضرر شما تمام شده. و آسیب هایی جدی را به سیستم های صنعتی شما وارد کند.

بهتر است تا با صرف هزینه های بیشتر، پمپ های با کیفیت تری را خریداری کرده. و از آن ها در جهت بالا بردن کیفیت کار خود استفاده نمایید.

بعد از مشخص شدن بهترین نوع پمپ مکنده برای ما، آن گاه زمان بررسی آخرین چالش فرا می رسد.

انتخاب پمپ مکنده با کیفیت، می تواند زندگی کاری شما را دگرگون کرده. و شرایط کار را برای شما به چیزی راحت تر از آنچه تصور می کنید، تبدیل کند.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

فروش الکتروموتور

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

ست کنترل دیجیتال ، الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی ، فروش الکتروموتور ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد. فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی. لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر ، تیلر بنزینی ، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، قیمت کفکش ، خرید دریل شارژی ، فروش پمپ کفکش ، خرید پمپ آب کشاورزی ، خرید کفکش .

فروش الکتروپمپ ، فروش انواع موتور برق ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی ، فروش موتور پمپ  ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن ، فروش بوستر پمپ ، خرید انواع پمپ کفکش .

ادوات کشاورزی در یزد ، قیمت کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی. ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، فروش تیلر ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی ، ماشین آلات کشاورزی مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، مهم‌ترین لوازم کشاورزی ، فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی.

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش الکتروموتور . فروش فرز و مینی فرز .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی ، فروش تجهیزات آبیاری ، دیجیتال پمپ ، فروش اره برقی و بنزینی ، خرید شیر فشار شکن ، فروش عمده لوازم کشاورزی.

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست.خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ، نمایندگی فروش ادوات کشاورزی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم ، لجن کش و کف کش ، پمپ‌کارواش‌صنعتی ، قیمت کفکش ، فروش پمپ کفکش ، خرید کفکش ، خرید انواع پمپ و بوستر پمپ ، پمپ آب لجن کش .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، تیلر بنزینی ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته ، تیلر کشاورزی ، خرید شیر فشار شکن ،فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، نمایندگی موتور برق در یزد .

قیمت کفکش انشی ، خرید کفکش انشی ، قیمت موتور برق جیانگ دانگ ، فروش گیربکس صنعتی .

فروش کولر گازی Stream ، پمپ مکنده ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد . فروش الکتروموتور ،  فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور ، مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، فروش انواع موتور برق ، فروش اره برقی و بنزینی، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، موتور برق بنزینی ، موتور برق گازی ، موتور برق گازوئیلی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ،فروش پمپ لجن کش ، خرید انواع هواکش خانگی و صنعتی ، فن تهویه ، اره بنزینی ، فروش موتور پمپ ، قیمت کفکش دراپ DROP ، فروش گیربکس صنعتی ، انواع پمپ آب خانگی ، فروش الکتروموتور ، خرید پیکور ، خرید بتن کن و دریل بتن کن ، فروش فرز و مینی فرز ،خرید انواع پمپ و فروش بوستر پمپ ، خرید اره موتوری ، خرید پمپ آب کشاورزی ، خرید انواع پمپ کفکش ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، فروش سنگ فرز رونیکس ، خرید ابزارآلات کشاورزی .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟