فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی

فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی

فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی

نوعی وسیله مکانیکی که برای انتقال انواع سیالات از آن استفاده می‌شود با نام پمپ آب یا تلمبه شناخته می شود. این وسیله با جابجایی مایعات در ارتفاع بالاتر و یا پایین تر سبب انتقال آن می گردد. پمپ ها انواع مختلفی دارند. بر اساس جنس، مدل و کارایی و همچنین منبع تامین انرژی به گروه های مختلفی تقسیم می‌شود.

پمپ آب چگونه کار می کند؟

این دستگاه توان مورد نیاز خود را از یک منبع خارجی دریافت می کند. این منبع تامین انرژی که برای انتقال قدرت به سیال از آن استفاده می شود. موتور های مختلف مانند انواع موتورهای برقی و موتورهای درون سوز باشد. پمپ نیرویی که از منبع خود دریافت کرده است را به مایعی که از آن عبور می‌کند منتقل می‌کند. در نتیجه سیال هنگام خروج از پمپ فشار و سرعت بیشتری دارد. بنابراین می توان گفت کاربرد اصلی پمپ ها برای جابجایی سیال و افزایش فشار از یک نقطه به نقطه دیگر است.

 واحد اندازه گیری انواع پمپ

برای این که بتوان پمپ های آب کشاورزی و صنعتی را به درستی شناخت و با کارکرد آن آشنا شد. باید درباره واحد های اندازه گیری این تجهیزات، شناخت و آگاهی لازم را به دست آورد. از جمله:

فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی

 دبی یا آبدهی

مقدار معین مایع یا سیال است. که در واحد مشخص از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل می شود. این واحد بر اساس لیتر بر ثانیه، لیتر بر متر مکعب، لیتر بر ثانیه مترمکعب یا لیتر بر دقیقه محاسبه می شود. همچنین میزان دبی یا آبدهی پمپ به وسیله علامت q نشان داده می شود.

هد

هد در واقع تعیین کننده ارتفاعی است که پمپ قادر است سیال را تحت فشار تا سطح معینی بالا ببرد. در واقع همانطور که از کلمهhead مشخص است. این واژه  به معنای ارتفاع و به اختلاف سطح سیال اشاره می کند. میزان ارتفاع پمپاژ در هر پمپ بر اساس سرعت چرخش موتور پمپ و قطر پروانه محاسبه می گردد.

فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی

 فشار

به میزان فشار وارد شده بر روی واحد سطح زمین فشار پمپ می گویند. این مقدار از حاصل ضرب ارتفاع پمپاژ در وزن مایع پمپاژ شونده به دست می آید. واحد اندازه گیری فشار پمپ آب کیلوگرم بر سانتیمتر مربع است.

 توان خروجی

توان خروجی به عامل های مختلفی از جمله دبی، ارتفاع و وزن سیال بستگی دارد. در واقع میزان انرژی وارد شده به سیال که توسط قدرت پمپ اعمال می شود توان خروجی آن پمپ نامیده می شود.

 توان مصرفی

توان مصرفی به ویژگی هایی نظیر اصطکاک مایع سیال با لوله، توان خروجی پمپ ، افت های هیدرولیکی و غیره بستگی دارد. این مقدار معمولاً کمتر از عدد یک است و با درصد نمایش داده می‌شود. بنابراین توان مصرفی میزان توان وارد شده به پمپ به وسیله موتور جهت انتقال سیال می باشد.

فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی

راندمان یا بازدهی

هر گاه توان خروجی یک پمپ، بر توان مصرفی آن تقسیم می‌شود. مقدار به دست آمده بازدهی یک پمپ را مشخص می کند. هر چه درصد هدر رفت توان مصرفی یک پمپ بیشتر باشد. راندمان آن کمتر است. به طور کلی راندمان یکی از مهم ترین ویژگی هایی است. که کیفیت پمپ و نحوه چگونگی مصرف انرژی را بیان می کند.

مهمترین کاربرد پمپ آب

مهمترین کاربرد آن در صنایع و بخش‌های مختلف کشاورزی، سیستم های اطفاء حریق و غیره می باشد. آبدهی و فشار مناسب مهمترین ویژگی هایی هستند که در هنگام خرید باید به آن دقت کرد. جنس بدنه و پروانه، کاربرد پمپ ، قدرت موتور، ابعاد پمپ و محل استفاده از آن همگی معیارهایی هستند که قیمت پمپ را تعیین می کند. بنابراین هنگام خرید باید کارایی هر کدام از پمپ های آب و ویژگی های آن را در نظر گرفت.

فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد. فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی. لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر ، تیلر بنزینی ، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد .

فروش الکتروپمپ ، فروش انواع موتور برق ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی ، فروش موتور پمپ .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی. ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، فروش تیلر ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی ، ماشین آلات کشاورزی مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، مهم‌ترین لوازم کشاورزی ، فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش پمپ آب کشاورزی و صنعتی.

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی ، فروش تجهیزات آبیاری ، فروش اره برقی و بنزینی ، خرید شیر فشار شکن .

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست.خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ، نمایندگی فروش ادوات کشاورزی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم ، لجن کش و کف کش ، پمپ‌کارواش‌صنعتی .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، تیلر بنزینی ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته ، تیلر کشاورزی ، خرید شیر فشار شکن ،فروش ادوات و تجهیزات کشاورزی ، نمایندگی موتور برق در یزد .

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد . فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور ، مهم‌ترین ادوات کشاورزی ، فروش انواع موتور برق ، فروش اره برقی و بنزینی، فروش پیکور هاش رونیکس در یزد ، پمپ‌ کارواش‌ صنعتی ، فروش ابزار آلات رونیکس در یزد ،فروش پمپ لجن کش ، خرید انواع هواکش خانگی و صنعتی ، فن تهویه ، اره بنزینی ، فروش موتور پمپ .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟