فروش تیلر کشاورزی | خرید انواع تیلر و کولتیواتور

فروش تیلر

فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور

تیلر چیست؟

تیلر نمونه کوچک شده تراکتور می باشد که قادر است تقریباً همه وظایف تراکتور را در ابعاد کوچکتر شامل فعالیت های مربوط به کاشت، داشت و برداشت را انجام دهد. تیلر می تواند عملیات خاکورزی اولیه مثل شخم زدن، خاکورزی ثانویه مثل روتیواتور زدن، از بین بردن علف های هرز، ایجاد نهر، سمپاشی، مرزکشی، صاف کردن زمین و حمل بار را در ابعاد کوچک انجام دهد.

به دلیل اینکه معمولاً بیشتر باغات و مزارع در ابعاد کوچک هستند. و ممکن است تراکتور قادر به حرکت در آنجا نباشد. و یا خرید تراکتور مقرون به صرفه نباشد. تیلر گزینه مناسبی برای استفاده می باشد.از طرف دیگر تیلرها به دلیل سبک بودن نسبت به تراکتور هنگام حرکت فشار کمتری به خاک وارد می کنند. و کمتر باعث فشرده شده خاک می شوند.

برای خرید انواع لوازم کشاورزی با کیفیت و قیمت مناسب با سایت توان موتور همراه باشید.

تفاوت تیلر و کولتیواتور چیست؟

تیلر تراکتور دوچرخی است که بیشتر با موتورهای دیزلی از 8 تا 14 اسب بخار تولید می شود. و معمولاً در زمین های شالیزاری مورد استفاده قرار می گیرد. کولتیواتور یا کلتیواتور نیز از خانواده تیلر می باشد. که معمولاً نسبت به تیلر دارای قدرت کمتر و ابعاد کوچکتری می باشد. و به دلیل شباهت زیاد به تیلر به آن تیلر کولتیواتور نیز گفته می شود. و با دو نوع موتور بنزینی از 5 الی 9 اسب بخار و موتور دیزلی از 5 الی 12 اسب بخار تولید می شود. و مناسب برای کار در زمین های خشک می باشد.

شخم زدن با تیغه های روتیواتور اصلی ترین وظیفه تیلرها می باشد. که در تیلرهای شالیزاری معمولا روتیواتور به پشت دستگاه بسته می شود. بدون اینکه چرخ های لاستیکی از جای خود خارج شود ولی در کولتیواتورها چرخ های لاستیکی از جای خود خارج می شود. و مجموعه محور و تیغه های کلتیواتور به جای چرخ متصل می شود. این مدل اتصال باعث می شود که کار کردن با کلتیواتورها نسبت به تیلرها سخت تر باشد. چون با لرزش بیشتری همراه است.

تراکتور دوچرخ چه فرقی با تیلر شالیزاری دارد؟

تراکتور دوچرخ هایی که در بازار ایران وجود دارند.  بیشتر از نوع ایتالیایی هستند. و از لحاظ نحوه کارکرد مشابه تیلر شالیزاری می باشد. یعنی برای استفاده از روتیواتور نیازی به خارج کردن چرخ ها نمی باشد. و روتیواتور به پشت دستگاه و به شافت خروجی آن بسته می شود. تراکتور دوچرخ تفاوتی که با تیلر دارد. این است که به دلیل استفاده از تکنولوژی به روزتر دارای ابعاد کوچکتری است. و دارای فرمان متحرک می باشد. که دستگاه را قادر می سازد. که با اتصال هد دروگر به جای روتیواتور به عنوان دروگر علف،یونجه و غلات نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

تیلرها به دلیل داشتن موتور قوی تر و شاسی محکمتر و آب خنک بودن برای کارهای سنگین تر و مناطق با رطوبت بالا و گرمسیر مناسب تر از تراکتور دوچرخ می باشد.

فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور.

بهترین مارک کلتیواتورهایی که در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

تیلر کولتیواتور کاما (KAMA)

معروفترین و شناخته شده ترین برند تیلر کولتیواتور در ایران تیلر کاما می باشد.برند کاما بیشتر با موتورش شناخته می شود. که بخاطر معروفیت، موتور آن بر روی کولتیواتورهای شرکت های دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برند کاما فقط با موتورهای دیزلی، آن هم بیشتر 7 و 9 اسب در بازار وجود دارد. البته با موتور 5.5 اسب کاما و 12 اسب کاما به صورت محدود نیز وارد می شود.

بهترین کولتیواتور با برند کاما که در بازار وجود دارد. کولتیواتوری است که توسط خود شرکت کاما تولید شده است. و علاوه بر موتور کاما از گیربکس شرکت کاما نیز بهره گرفته است. و به تیلر کاما- کاما معروف است.

تیلر کلتیواتور 10 اسب دیزلی کاما-کاما استارتی (186F)

تیلر کولتیواتور 10 اسب دیزلی کاما – کاما استارتی (186Fa)

تیلر کلتیواتور 7 اسب دیزلی کاما-کاما استارتی (178F)

تیلر کولتیواتور 7 اسب دیزلی کاما کاما استارتی (178F)

توجه شود که تیلر کاما- کاما فقط در دو مدل 7 اسب (178F) و 9 اسب یا همان 10 اسب(186F) وارد کشور شده است. و بقیه تیلرهای کاما فقط از موتور کاما در ساخت استفاده کرده اند.

تیلر کولتیواتور ویما

برند ویما نیز از معروف ترین برندهای تولیدکننده تیلر کلتیواتور در چین می باشد. که دارای نماینده رسمی در ایران می باشد. و از لحاظ گستردگی محصول از برند کاما جلوتر می باشد. و از لحاظ کیفیت نیز هیچ تفاوتی با کاما ندارد. تیلر- کلتیواتورهای ویما که در ایران به نام کولتیواتورهای SKN ویما نیز شناخته می شوند. با موتورهای بنزینی از 6 الی 7 اسب و گازوئیلی(دیزلی) از 5-12 اسب به مصرف کنندگان عرضه می شود.

فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور

تیلر کولتیواتور راتو

برند راتو برندی است که علاوه بر کلتیواتور موتور آب، موتور برق و … نیز تولید می کند. و در کشور چین و استرالیا تولید می شود. تیلر کولتیواتور راتو فقط با موتور بنزینی تولید می شود.

و نوع دیزلی ندارد ولی نوع بنزینی آن بهترین خود در بازار می باشد.

چه ادواتی به تیلر متصل می شوند؟

ادواتی که به تیلرهای شالیزاری متصل می شوند عبارتند از:

 • روتیواتور
 • بیل صاف کن
 • گاوآهن
 • نهرکن
 • چرخ شالیزاری
 • تریلی

ادواتی که به کلتیواتور بسته می شوند عبارتند از:

 • تیغه و محور کلتیواتور
 • تیغه و محور زعفران
 • گاوآهن تک خیش
 • گاوآهن دوخیش
 • گاوآهن دوطرفه
 • نهرکن ثابت
 • نهرکن قابل تنظیم
 • مرزکش
 • بیل صاف کن
 • تریلی
 • پمپ سمپاش
 • پمپ آب
 • تریلی
 • کلتیواتور پنجه غازی
 • حلزونی
 • دیسک تیلر 6-8 ردیفه
 • دیسک محور
 • چرخ آهنی

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش پمپ کشاورزی ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، نمایندگی شیمچه در یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، علف زن ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی ،  فروش الکتروموتور در یزد ، ابزارهای کاربردی کشاورزی .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، فروش تیلر ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ ،  اسپلیت دیواری ، ست کنترل پنتاکس ایتالیایی .

فروش چکش تخریب ، دریل بتن کن حرفه ای ، فروش هواکش خانگی و صنعتی در یزد ، ابزار ادوات و تجهیزات کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی .

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست ، خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد ، توان موتور نمایندگی شیمجه یزد ، خرید بهترین ابزارآلات کشاورزی و باغبانی .

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور ، اسپلیت دیواری استریم .

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه ، فروش الکتروموتور ، قیمت الکتروموتور ، الکتروموتور دو سرعته.

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

فروش کولر گازی Stream ، اسپلیت استریم ، نماینده فروش محصولات شیمجه در یزد . فروش تیلر کشاورزی ، خرید انواع تیلر و کولتیواتور .

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟