فروش الکتروپمپ | قیمت الکترو پمپ | توان موتور

فروش الکتروپمپ

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور

از زمان‌های گذشته مخصوصا دورانی که شهرنشینی رو به رشد بود، یکی از نیاز‌های بشر انتقال آب از محل رودخانه‌ها و چشمه‌ها به شهر‌ها و زمین‌های کشاورزی بوده است. در آن دوران با استفاده از کانال ‌ها و جوی‌ها، آب منتقل می‌شد. به مرور زمان و با پیشرفت و افزایش نیاز به آب، روش‌های این انتقال نیز پیشرفت‌های قابل توجهی کرد.

اختراع پمپ‌ها نقطه عطف این پیشرفت‌ها به شمار می‌رود. امروز گستره کاربرد پمپ‌ها محدود به انتقال آب نمی‌باشد. می‌توان گفت در هر سیستمی که در آن نیاز به انتقال سیال وجود داشته باشد وجود پمپ‌ها نیز ضروری است. در این پست سعی ما بر آن است که با انواع پمپ‌های صنعتی آشنا شویم. و به شرح کامل این تجهیزات می‌پردازیم.

تعریف کامل پمپ آب

 پمپ یک ماشین مکانیکی است که در آن انرژی دریافتی(به صورت الکتریکی و یا مکانیکی) به انرژی سیال گذرنده ازآن تبدیل می شود.
می‌توان وظایف پمپ را اینگونه بر شمرد:
• انتقال مایعات( به طور کلی سیالات) از یک سطح به سطح با ارتفاع بیشتر
• انتقال مایعات از محل کم فشار به پر فشار
• به عنوان تقویت کننده جریان( در خط لوله‌های طولانی)

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور
پمپ ها توسط یک منبع انرژی تغذیه می‌شوند. که می‌تواند یک موتور الکتریکی ، موتور‌های حرارتی و حتی توربین‌های بادی باشد. امروزه شناخت صحیح از پمپ‌های صنعتی و توانایی و کاربرد‎ آن‌ها، لازمه‌ی درک چگونگی انجام بیشتر فرایند‌های صنعتی می‌باشد.

پمپ‌ها کاربردهای فراوانی در صنعت و حتی در وسایل نقلیه دارند. مانند پمپ بنزین یا پمپ آب خودرو تا پمپ‌های بزرگ برای پر کردن حوضچه‌های تعمیر کشتی.

تلمبه‌های رایج و قدیمی شامل تلمبه باد برای باد کردن چرخ دوچرخه، موتور سیکلت یا تایر خودرو و همچنین تلمبه‌های دستی که آب یا سوخت را از مخزنی (مانند چاه آب) به مخزن‌های دیگر منتقل می‌کنند، می‌شود.

انواع پمپ و کاربردهای آن  به همراه پیدا کردن پمپ مناسب برای استفاده

انواع مختلف پمپ ها در بازار وجود دارد، این مقاله به شما در درک تفاوت بین هر نوع پمپ کمک می کند.

نوع پمپ مورد نیاز شما به نوع کاربردتان بستگی دارد، از جمله:

-نوع مایع یا سیال که می خواهید پمپ کنید
-فاصله ای که می خواهید مایع را حرکت دهید
-حجم مورد نیاز در یک محدوده خاص زمانی

اما اینکه دقیقا چه پمپی شما باید انتخاب کنید دشوار است. طرح های بسیار زیادی وجود دارد که می تواند نوع پمپ را شناسایی کند. که این سه نیاز را برآورده می کند. و می تواند گیج کننده باشد.

برای ساده کردن مواردی که سعی می کنید پمپ خود را انتخاب کنید، دو نوع پمپ وجود دارد که به روش های مختلفی کار می کنند و اکثر نمونه های پمپ را پوشش می دهند.

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور

توان موتور با ارائه انواع الکترو پمپ شامل انواع پمپ های کف کش، پمپ آب و فاضلاب، موتور پمپ، پمپ کارواش، لجن کش و سانتریفیوژ، پمپ های دنده ای، پلیمری و دیافراگمی.

الکتروپمپ وسیله ای است که از آن برای به حرکت در آوردن سیالات شامل مایعات و گازها از طریق نیروی مکانیکی استفاده می شود. البته از الکتروپمپ در به حرکت در آوردن مخلوط مایع با ذرات جامد که چگالی ذرات جامد بالاتر از 1 باشد در مخلوط به مایع که معمولا آب است نیز استفاده می شود.

هر چند از تمام پمپ ها برای انتقال سیال استفاده می شود اما ساز و کار آنها بسته به نوعی که دارند می تواند کاملا متفاوت باشد. برخی از انواع الکتروپمپ از حرکت دورانی اجزا برای انتقال سیال استفاده می کنند. حال آنکه گونه هایی از الکتروپمپ از حرکت رفت و برگشتی به صورت پیستونی استفاده می کنند. و انتقال سیال با فرکانس مشخصی صورت می پذیرد. الکتروپمپ ها دارای یک مکانیزم مکانیکی مشخصی هستند که اغلب یا دورانی است یا رفت و برگشتی.

الکتروپمپ ها چگونه دسته بندی می شوند

تنوع الکتروپمپ ها چه از نظر نیروی محرک، صنایع مصرف کننده، نوع و فرکانس کاری و سیالی که منتقل می کنند. بسیار گسترده می باشد. از این رو دسته بندی های متنوعی از الکتروپمپ وجود دارد. اما یک دسته بندی کلی برای الکتروپمپ ها وجود دارد. که عبارتست از الکتروپمپ شفت مستقیم، الکتروپمپ جاذبه و الکتروپمپ گردش ثابت.

الکتروپمپ ها می توانند نیروی محرک بسیار متنوعی از نیروی دستی و بصورت منوال، نیروی الکتریکی و یا حتی نیروی باد داشته باشند. از نظر سایز نیز تنوع الکتروپمپ ها بسیار گسترده بوده. و از سایز های میکروسکپی برای تجهیزات دارویی و پزشکی گرفته تا سایز های بسیار بزرگ برای صنایع سنگین و نیروگاه ها و کشتی ها تولید می شوند. از الکتروپمپ ها در صنایع سبک و سنگین با اهداف بسیار متنوعی از پمپاژ آب از چاه، فیلترینگ آب آکواریوم، فیلترینگ آب دریاچه ها و پاشش آب فواره ها، صنایع ماشینی و خودرو سازی برای تزریق سوخت و خنک کردن آب، در صنایع تولید انرژی برای پمپاژ روغن و گاز طبیعی و در برج های خنک کننده استفاده می شود.

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور

در صنایع پزشکی و دارویی از الکتروپمپ ها برای پروسه های بیو شیمیایی در تولید دارو و همچنین بعنوان جایگزینی اجزای بدن بالاخص در قلب مصنوعی استفاده می شود. آریا صنعت فروش انواع الکتروپمپ با مشخصات مکانیکی مختلف، استعلام قیمت و مشاوره خرید انواع الکتروپمپ برای مشتریان عزیز می باشد.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ: 09131540297

اینستاگرام:  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد، تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ.

فروش موتور پمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟