سمپاش کشاورزی | صفر تا صد سمپاش کشاورزی

سمپاش کشاورزی

سمپاش کشاورزی ، صفر تا صد سمپاش کشاورزی

در بعضی مزارع از سمپاش برای به کارگیری کودهای شیمیایی مایع استفاده می شود. یک سمپاش متشکل از یک مخزن، یک پمپ پی. تی. او (PTO) گرد، سوپاپ کنترل و بوم (لوله های حامل افشانک) با تعدادی از افشانک ها (یا فواره ها).

انواع سمپاش کشاورزی :

سمپاش ها یا ممکن است سوار شدنی یا کشیدنی باشند. سمپاش هایی که مخازن بزرگ دارند معمولا کشیدنی هستند. بعضی سمپاش ها دارای مخزن سوار در طرفین تراکتور بوده، که این ها به مخازن خورجینی معروف هستند.

برخی پیمانکاران از سمپاش های خود گردان، که در اطراف یک واحد تراکتور جاسازی شده، استفاده می کنند. سمپاش ها بر اساس مقدار محلولی که در هکتار به کار می برند گروه بندی می شوند.

سمپاش های حجم کم : می توانند تا حجم ۲٥۰ لیتر در هکتار سم به کار برند. آن ها ماشین های سوار ساده با ظرفیت ۲۰۰ تا ٥۰۰ لیتر و یک پمپ با خروجی کم می باشند.

خرید سمپاش در یزد

ماشین های سم پاش حجم متوسط : می توانند تا حجم ۷٥۰ لیتر در هکتار سم به کار برند. آنها ممکن است سوار یا کشیدنی بوده. و دارای ظرفیت مخزن و پمپ بزرگتری از سمپاش حجم کم باشند.

سمپاش های حجم زیاد : می توانند تا حجم ۱۲۰۰ لیتر در هکتار سم به کار ببرند. ظرفیت مخزن می تواند تا ۲٥۰۰ لیتر باشد اما ۱٥۰۰ لیتر متداول تر می باشد. بیشتر سمپاش های حجم زیاد را می توان برای به کارگیری از  ۲٥۰ تا ۱۲۰۰ لیتر در هر هکتار تنظیم نمود. وقتی که از مقدار استعمال کم استفاده می شود. دستگاه ها می توانند مساحت بزرگی را بدون پرکردن مجدد مخزن سمپاشی نماید. و از لحاظ وقت خیلی به صرفه می باشد.

درباره سرویس و نگهداری سمپاش ها چه می دانید؟

در پایان روز پس از اتمام کار سم پاشی، مخزن مواد شیمیایی را خالی و سپس بخشی از آن را با آب پر نمایید. داخل و خارج ماشین را تمیز کنید، به خاطر داشته باشید که لباس محافظ بپوشید. پس از تمیز کردن، آب شستشو را روی زمین بلا استفاده بپاشید. هرگز شسته های مخزن را در جایی که می تواند به انسانها، حیوانات، ماهی یا محصولات دیگر آسیب برساند دفع نکنید. نهایتا صافی ها و افشانک ها را بردارید، تمیز کنید. و مجددا در جای خود قرار دهید.

سمپاش کشاورزی

وقتی سمپاش را از یک ماده شیمیایی به ماده شیمیایی دیگر تغییر می دهید. یا وقتی که سمپاش را برای انبار کردن آماده می نمایید. همه آثار مواد شیمیایی باید پاک گردد. باقیماندن کمی از مواد شیمیایی می تواند در مراحل بعدی به محصولات دیگر خسارت وارد نماید.

شما بزرگواران می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی زیر جهت خرید انواع ادوات کشاورزی با شرکت توان موتور در ارتباط باشید.

و با این کار علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخفیفات ویژه ما نیز بهره مند شوید.

حتما در هنگام تماس بفرمایید از سایت شرکت توان موتور با این مجموعه آشنا شدید. تا شامل تخفیفات ما شوید.

شماره تماس:

 03537244763

 09131540297

واتساپ:

 09131540297

اینستاگرام:

  tavan_motor_

 ایمیل :

برای مشاهده انواع ادوات کشاورزی از فروشگاه اینترنتی توان موتور بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی توان موتور 

الکتروپمپ ، فروش الکتروپمپ ، الکتروپمپ یزد ، فروش الکتروپمپ در یزد ، ادوات کشاورزی ، تجهیزات کشاورزی ، لوازم کشاورزی ، فروش لوازم کشاورزی در یزد ، فروش سمپاش ، قیمت تیلر .

فروش الکتروپمپ ، قیمت الکترو پمپ ، توان موتور ،فروش الکتروموتور  فروش کفکش آبراه ،  الکتروپمپ کالمو ، دستگاه جوش رونیکس ، تاریخچه تجهیزات و ادوات کشاورزی .

فروش لوازم کشاورزی در یزد ، ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات کشاورزی در یزد ، ماشین آلات کشاورزی .

ادوات کشاورزی در یزد ، فروش عمده لوازم کشاورزی ، دستگاه جوش ، ادوات کشاورزی ،  تجهیزات کشاورزی ، ابزار کشاورزی ، قطعات کشاورزی ، فروشگاه تجهیزات کشاورزی ، ادوات کشاورزی یزد. تجهیزات کشاورزی در یزد ، موتور برق ، فروش موتور برق ، فروش کفکش ، وسایل کشاورزی ، خرید پمپ ، قیمت پمپ ، فروش پمپ.

لوازم یدکی موتور برق ، فروش پمپ کشاورزی و خانگی  ، فروش روتیواتور در یزد ، فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی ، لوازم کشاورزی در یزد ، فروش شیر فشار شکن در یزد ،  ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، قیمت پمپ آب کشاورزی .

فروش کارواش خانگی در یزد . کارواش خانگی چیست ، خرید ادوات کشاورزی ، فروش پمپ آب پنتاکس در یزد Pentax ، فروشگاه ادوات کشاورزی ، فروش پمپ لجن کش در یزد.

فروشگاه ادوات کشاورزی در یزد ، تجهیزات و ادوات کشاورزی ، فروش انواع پمپ کفکش ، کفکش پنتاکس ، توان موتور.

کفکش فلوتردار توان تک ، قیمت کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک ، فروش کفکش فلوتردار توان تک در یزد ،الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی قیمت ست کنترل براوو BRAVO .

غرفه اینترنتی فروشگاه اینترنتی توان موتور یزد

فروش موتور پمپ ، فروش الکتروپمپ ، قیمت موتور پمپ ، موتور پمپ در یزد ، فروش چاله کن ، گیربکس کشاورزی ، کفکش آبراه .

سپاسگزار از اینکه همراه ما بودید. لطفا نظرات خود را از این مقاله در زیر وارد کنید.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟